Klawiatura razer chroma się włącza, lecz nie dzieją klawisze

Siemanko, ludzie mam pewien problem z moją klawiatura.
W wakacje kupiłem sobie Razer Chroma BlackWidow model rz03-0122 - dzisiaj odpalilem sobie kompa, pograłem trochę, wyłączyłem i znowu włączyłem po jakimś czasie. Klawiaturę po odpaleniu zmieniła całkowicie swój desing kolorów i przestala reagować tzn gdy chce cos napisać, kliknąć to zupełnie nic się nie dzieje (cały czas daje oznaki - w sensie normalnie się odpala, święci, zmienia kolory) dziwna sprawa, bo klawiatura jest praktycznie nowa, bardzo dbam i uważam o swój sprzęt także żadne zalanie, zanieczyszczenie, upadek itd nie jest możliwe - próbowałem od instalować oprogramowanie, odpiąc i przypiąć pod inny czytnik USB, ale to nic nie daje. Mam także myszkę razer deathadder chroma i wszystko nic się nie podziało. Oczywiście mam gwarancję, ale może da się coś zdziałać bez tego? Cały czas użytkuje kompute i szybko mi czasu na odzyskanie i czekanie odpowiedź. Jeśli ktoś miał podobny problem bądź wie co się mogło stać proszę dać znać, będę bardzo wdzięczny. Dzięki!

Moje i bliskich znajomych przykre doświadczenia z tą marką, podpowiadają mi że:

  1. skorzystaj z gwarancji
  2. … zacznij myśleć o sprzęcie od innego producenta

Zbędny komentarz. Czekam na konkretna odpowiedź, a nie nabijanie postów

Wiedziałem, że to kwestia klawiszowa.

Aby rozwiązać problem: Odłącz klawiaturę od portu USB, przytrzymaj klawisz ESC+M5 (jednoczesnie) - podłącz klawiaturę pod USB (w dalszym ciągu trzymając klawisze)

Temat do zamknięcia. :slight_smile:

Napisz do producenta na strone a nie płacz u wróżbitów…

Zakup to nie tylko posiadanie produktu ale wsparcie techniczne. masz problem pisz do nich bo to ich produkt i tyle w temacie…