Klawiatura słabo reaguje w grach

Witam

Od bodajże wczoraj zaczęłam mieć dosyć dziwny problem z klawiaturą. Mianowicie gdy teraz piszę ten post, to jak najbardziej działa prawidłowo. Jednak gdy uruchamiam grę - HoN(Heroes of Newerth) oraz LoL(League of Legends) to zdarza się, że nie reaguje na QWER(Czasem musze klikac wielokrotnie by raz aktywować, czasem muszą myszka bo się nie da klawiszem) czyli klawisze pod które przypisane są umiejętności postaci. Co ciekawe to nie zauważyłam aby podczas gry nie reagowała na resztę klawiszy.

Czy to może oznaczać, że te 4 przyciski się “zużyły”? Jednak jeśli by tak było to podczas pisania zapewne też by nie działały.

Moja klawiatura to Logitech(Nie pamiętam jaki konkretnie model). Mam niby jeszcze drugą taką samą(czy też podobną) lecz nie chce od razu jej podmieniać jeśli nie jest to konieczne.

Możesz wgrać sterowniki do klawiatury, jeśli jest z klawiszami multimedialnymi. Podmieniać nie musisz, po prosu podłącz i zobacz czy tak samo się zachowuje.

Jednak inne klawisze też słabo reagują w grze… ale pisać mogę normalnie, dziwne nie?

Klawiatura jest na baterie, myślałam, że są słabe, wymieniłam i ciągle to samo… Myślałam, że to wina HoN i ostatniego patcha, lecz w LoL też to mam…

Możesz jeszcze zainstalować najnowszy DirectX, chociaż nie wiem czy to coś da w tym przypadku. Nie zaszkodzi spróbować.

Od kilku dni jest z nią coraz gorzej. Baterie już nawet z pilota do niej wsadziłam, jeden dzień był ok i znowu praktycznie zero reakcji. Oczywiście w systemie działa bez zarzutów.

DirectaX raczej mam najnowszego, posiadam Win XP, więc dla niego już raczej nie ma nowszych Directów. Przeskanowałam komputer w poszukiwaniu wirusów, lecz też nic nie zostało wykryte.

Spróbuję dziś wymienić klawiaturę na inną, zapasową i zobaczymy jak to będzie wyglądać…