Klawiatura USB.....hmm

witam :slight_smile:

Mam 4 wejscia USB i postanowilam tez sobie zmienic klawiature na mniejsza,wiec kupilam marki Benq razem z mysza,wszystko na USB…i teraz mam problema…ehhh

mysze podlaczylam zmieniona koncowka pod PS/2,klawiatura podlaczona (ze zmieniona koncowka ) pod to nie dziala…wiec ja zostawilam na USB

Ale dlaczego w takim razie nie moge uzywac jej by wejsc w F8,nie swieca sie swiatelka i klawi nie dziala.

Mam tez inna pod PS/2 i nie ma tego problemu.Czyzbym ja zle podlaczyla nie w to USB,a moze to nie ma znaczenia.

Za kazdym razem jak chce wejsc np w tryb awaryjny musze zmieniac klawiature,troszke to zaczyna byc denerwujace…w Biosie nie patrzylam w ustawienia ,moze cos tam nawala…choc po uruchomieniu windy nie ma z nia klopotow.

Czy mozecie cos poradzic na to,zapewne ma to jakies proste rozwiazanie :slight_smile:

Wejdz do biosu uaktywnij klawiature USB a wyłącz PS2.

Jak nic to uruchom kompa na klawiaturze PS2 wejdz do menadzera urządzeń i odinstaluj klawiature PS2,wyłącz kompa,podepnij klawiature USB i start kompa i zobacz.

:slight_smile: dziala:)

troche techniki i czlowiek sie gubi :slight_smile:

wlaczylam usb keyboard w biosie i dodatkowo odinstalowalam stara przez PS2 :),bo samo ustawienie w biosie nic mu nie dawalo

dzieki :slight_smile: