Klawiatura USB?

Tak bo ją rozkręciłem i tam gdzie śa kabelki przetarłem ta płytke zieloną podłączyłem i zrobiłe restart pc i system startował normalnie

Panowie- zgłupiałem.

No nie tylko ty aha zapomniałem dodac ze to się stało po wyłączeniu prądu przez kochana elektrownie przyszedł prąd i włączam pc i to z tym Qflashem było

Dodane 10.07.2010 (So) 23:16

Dobra co mi tam ide jutro do Media Markt po klawiature na USB może dostane wtyczkę w prezencie :stuck_out_tongue:

log4760 , napisz co się urodziło .

w tym momencie nie mam klawiatury usb chodzi mi o to czy zrobie formata z klawiaturą USB zwykłą za 30-40zł mysza na usb w czasie formatu działa więc chyba klawa też będzie

log4760 , faktycznie ciężko to przewidzieć,im prostsza klawa tym lepiej chyba w tym wypadku,ale powiem Ci że nie wiem.

Łukash Dziękuje ci bardzo za odpowiedź i przepraszam za ten 1 post :oops: jutro napisze jak kupie klaw. na USB czy będzie ten sam problem model się żeby go nie było ![-o<

No to trzymam kciuki.

Gdybyś ktoś miał jakąś teorie dlaczego wywala tego Qflash to proszę o odpowiedź

Nie na wszystkich klawiaturach przeinstalujesz system. Na tym Logitechu tego nie zrobisz.

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … board.html

Kupiłem i byłem w szoku.

witam

kupiłem klawiaturke za 34,99 :stuck_out_tongue: w W Media Markt nazywa się ona NGS Zenith działa super ale jak zwykle chaczyk próbowałem włączyć instalacje xp ale problem pojawia się już przy wciśnij dowolny klawisz ponieważ klawiatura nie świeci ani nie reaguje mógł by mi ktoś napisać dokładnie jak w biosie zrobić aby ta klawiatura działała ponieważ nie dostałem wtyczki ps2 klawiatura jest na USB (Ale na czarną godzinę zostawiłem sobie stara klawiaturę)

aha i jeszcze jedno pytanie mam klawisze multimedialne 17 i nie wszystkie działają oprócz play/pasue do przodu do tyłu i stop chodzi mi tutaj o winampa że klawiatura go ie obsługuje :frowning: da rade coś z tym zrobić ?

Dodane 11.07.2010 (N) 12:36

dodam jeszcze że te guziki działają w Windows Media player

Zobacz czy w biosie masz ustawienia dotyczące usb,np u mnie wygląda to tak:Advenced>USB Configuration i dalej Usb Controller [enable] ,Usb 2.0 Controller [enable] Usb Legacy support [auto]

mógł byś mi podać wszytko od początku gdzie i jak wejść czyli od wciśnięcia Delete po zapisanie przypominam ze ja w biosie umiem tylko ustawic bootmenu :stuck_out_tongue:

No to po Del :slight_smile: -Odpala Ci bios,Tak samo jak zmieniasz bootmenu tak poszukaj coś z USB,u góry jest belka z zakładkami,zazwyczaj jest zakładka Advenced,strzałkami zmieniasz zakładki,jak masz Advenced to w nią wleź,i popatrz czy jest coś w stylu USB Configuration, jak jest -najedź strzałką i naciśnij enter.Zmianę ustawienia dokonujesz klikając enter i strzałkami wybierasz opcje.Potem trzeba zmiany zapisać.Do tego może służyć zakładka Exit i w niej opcje ,trzeba wybrać Save and exit setup lub coś w tym stylu.U Ciebie może to inaczej wyglądać.Popatrz po biosie.

juz nie trzeba poradziłem sobie poszukałem tych opcji w instrukcji obsługi i zmieniłem tylko “USB Keyboard Support” Na Enabled i gdy botuje pyłyte naciskam byle co i działa instalator xp a reszta powinna już działać przecież nie będę sprawdzał specjalnie i instaowal xp :stuck_out_tongue:

a teraz prosił bym o rozwiązanie problemu z tymi guzikami multimedialnymi

Dodane 11.07.2010 (N) 14:31

już nie trzeba wszystko działa super :slight_smile: dziękuje bardzo za pomoc :slight_smile:

Dodane 11.07.2010 (N) 14:34

wiem że to ie na temat ale co to jest Panel sterowania interfejsu Akamai NetSession :o znalazłem to coś w panelu sterowania mam windows xp jak wiadomo

Nie wiem skąd to wziąłeś, ale z neta się doczytałem:

Strona producenta

Mniej więcej po polsku, bo nie jestem mistrzem z angielskiego: Poprawia jakość strumieni wideo i pobierania plików ze stronami z technologią Akamai.

To oprogramowanie nie ma żadnych wirusów adware lub spyware i nigdy nie będzie miał.

Ok dziękuje wszystkim za odpowiedź temat można zamknąć :slight_smile:

Mi to Akamai kiedyś się zainstalowało jak pobierałem jakąś grę sieciówke ,po zainstalowaniu gry znalazłem instalke w folderze Akamai , zauważyłem że to robi dużo połączeń ,wydaje mi się że to całe Akamai to coś w stylu p2p ,w panelu sterownia jest opcja wyłączenia udostępniania.