Klawiatura USB?

Witam

Naczytałem się o klawiaturach USB że nie działają podczas formatowania tzn.Przy instalacji xp działają do kroku wpisania klucza czytałem że to zależny od płyty głównej moja płyta to GIgabyte GA-VM900M rev.1,0 i mam pytanie ponieważ chce kupić klawiature USB czy podczas formatowania i instalacji systemu klawiatura będzie działać ??? tzn.Od Napisu wciśnij dowolny klawisz aby … (czy jak to tam jest :smiley: ) do zakończenia instalacji i napisu Zapraszamy ?

Proszę o odpowiedź pytam ponieważ klawiatura na ps2 mi nawala mam z nią spore problemy podczas startu systemu jest jeden pisk głośniczka a potem cały ciąg pipipipipipipip i wyskakuje takie coś tech_081027_x58_bios-qflash_big.jpg

Proszę o wyrozumiałość za wygląd tematu.

Ps.obrazek wzięty z googli

Nie wiem,u mnie i klawiatura ps2 i usb zawsze działała.

powinna działać.

w biosie jest tez info włącz mysz USB i osobno włącz klawiaturę USB więc znajdz to i włącz.

Łukash To o co piszesz nie wiem obejdzie się bez takich wypowiedzi no chyba że masz taką samą płytę główną ?

Dodane 10.07.2010 (So) 22:39

A właśnie bo mam mysze na USB i przy formacie działa

Yyyy w Biosie to ja tylko umiem zmienić narzędzie rozruchowe :lol:

log4760 , no ja wiem że się obędzie,ale bez screena który dotyczy flash też by się obyło.

Wstawiłem bo coś takiego mi wyskakuje i zamiast tych na dole np. do biosu F9 to pisze coś tam właśnie Qflash czego to może być wina ?

Podaj źródło wiadomości które podaje że klawiatury na usb nie działają w czasie instalowania systemu.

A np. to http://forum.pcarena.pl/urzadzenia-peryferyjne/22192-klawiatura-usb-a-instalacja-windowsa-xp.html to niby stary temat z 2008

Jest tak czasami ze niedziała podczas formatowania ale mozna kupic przejsciówke z starego wejscia na usb i bedzie działać zawsze. Pozdro :smiley:

ja pragne tylko odpowiedzi czemu wywala mi to z Qflashem i czy zadziała ta klawiatura

Nigdy nie spotkałem się z ww problemem,a instalowałem xp na różnych antykach,podaj model płyty głównej.

podawałem już GIgabyte GA-VM900M rev.1,0 Trzeba czytać dokładnie :stuck_out_tongue:

No Może zadziałać i też nie może niewiesz co sie stanie. Jak niebedzie działać to albo przejściówka albo stara klawiatura xD. Przejściówke kupisz w każdym sklepie komputerowym a nawet dostaniesz czasami w zestawie jak kupisz nowa klawiature przynajmniej w moim przypadku tak było. Myśle ze kosztuje to ok. 5 zeta

A to z Qflashem co to może być ?

Zostaw tego qflesza i kup przejściówke bo jeszcze cos mozesz nie tego zrobic w biosie i bedzie problem. a tak rano wstajesz kupujesz przejściówke podłączasz i niemusisz sie bawić

BenQ185 Ja pytam dlaczego klawiatura na ps2 powoduje że wywala tech_081027_x58_bios-qflash_big.jpg

Ps.Gdy odłączę klawiature i włączam pc to jest ok

Z tego co widać to ten Qflash ma coś wspólnego z flashowaniem biosu,ale co to robi przy instalacji…Kiedy Ci to wyskakuje?

Łukash To wywala jak włączę pc z podłączona klawiaturą ps2 a ja narazie nie instaluje windowsa więc to możemy zamknąć chodi mi czemu ta klawiatura powoduje to że wywala na ta aktualizacje biosu

Ja mam klawiaturę Logitech G15 i z tej klawiatury formata nie zrobisz przyjacielu :!: :slight_smile:

[-X

A w tym momencie klawiatura ps2 działa bez problemów?