Klawiatura Vobis + Klawisz Print Screen?

Witam

Mam taki problem. Wczoraj kupiłem klawiaturę i myszkę (zestaw) firmy Vobis. W cześniejszej klawiaturze po nacisnięciu klawisza którym robiło się Print Screen’a ( Prt Sc SysRq ), obraz zapisywał się do schowka, i w Paincie wklejałem zały zzut ekranu. Zaś w tej klawiaturze kiedy nacisne ten klawisz, pokazuje się okno gdzie jest drukuj do pliku (coś takiego :? ), i zapisuje np. na Pulpit plik z tym zutem. Chce mieć tak jak w wcześniejszej klawiaturze. Udzieli Mi ktoś jakiś informacji ?

_ Zdjęcie zestawu _:

849873.jpg

Odinstaluj dodatkowe oprogramowanie dołączone klawy i będziesz miał tak jak przedtem 8)

Yyyy :evil: :? Nic to nie daje. Na swoim systemie nie instalowalem zadnych sterow, podlaczylem klawe i tak smiga. Dodatkowe sterowniki są tylko do dodatkowych przycisków (tyn u góry). Nie wiem czemu tak sie dzieje ze on wchodzi w drukuj, zamiast skopiowac do Schowka obraz i wkleic w Painta.

Poszukaj na klawiaturze przycisku (mógłbyś dac większą fotę :wink: ) zapalające diodkę - jesli masz coś takiego - to wyłącz/włącz diodkę i wtedy sprawdź :wink: