Klawiatura wyświetla złe znaki (Logitech G105)


(Tasslehoff01) #1

Witam

Mam problem z nowo kupioną klawiaturą Logitech G105. A mianowicie wyświetla ona niepoprawne znaki i tak np. gdy wcisnę klawisz R na ekranie pojawia się 'R-1', klawisz I działa tak jak alt i przykładowo kombinacja I+A da ą, Enter wyświetla znak . Co ciekawe problem występuje tylko w Windowsie - w grach nie. Dodatkowo co pewien czas na kilka minut klawiatura działa poprawnie i w windowsie. Klawiaturę próbowałem na dwóch komputerach, jeden z Windows 7, drugi z Windows 10, na obu jest ten sam problem. Sterowniki najnowsze, zresztą na windows10 próbowałem tylko z Windowsowymi i też klawiatura nie działała poprawnie.

Na forum Logitechu kilka osób miało podobny problem jednak nikt nie znalazł rozwiązania na to. Dodam jeszcze, że dwie inne klawiatury działają poprawnie.


(MacGregor) #2

Gwarancja.


(Miami) #3

Na problemy z klawiaturą Logitecha jest jej wywalenie i kupienie klawiatury Microsoft.

Logitech nie potrafi zrobić sterownika działającego w polskim systemie i ich sterownik gryzie się z wszystkim co się trafi. U mnie oprócz pomyłek w pisaniu polskich ąęśćńłó w kilku programach np.: IE11, doszły problemy w instalacji oprogramowania. Od jakiejś wersji SetPointa doszedł błąd uniemożliwiający dokończenie instalacji jednego z programów. Po zamknięciu procesu SetPointa problem ustawał, wiec wina 100% Logitecha. Na początek zamknij ten proces a jeśli pomoże wyinstaluj SetPointa na zawsze. Jednak nie będzie kontroli napięcia baterii urządzeń bezprzewodowych i innych własnych ustawień.