Klawiatura wyświetla złe znaki (Logitech G105)

Witam

Mam problem z nowo kupioną klawiaturą Logitech G105. A mianowicie wyświetla ona niepoprawne znaki i tak np. gdy wcisnę klawisz R na ekranie pojawia się ‘R-1’, klawisz I działa tak jak alt i przykładowo kombinacja I+A da ą, Enter wyświetla znak . Co ciekawe problem występuje tylko w Windowsie - w grach nie. Dodatkowo co pewien czas na kilka minut klawiatura działa poprawnie i w windowsie. Klawiaturę próbowałem na dwóch komputerach, jeden z Windows 7, drugi z Windows 10, na obu jest ten sam problem. Sterowniki najnowsze, zresztą na windows10 próbowałem tylko z Windowsowymi i też klawiatura nie działała poprawnie.

Na forum Logitechu kilka osób miało podobny problem jednak nikt nie znalazł rozwiązania na to. Dodam jeszcze, że dwie inne klawiatury działają poprawnie.

Gwarancja.

Na problemy z klawiaturą Logitecha jest jej wywalenie i kupienie klawiatury Microsoft.

Logitech nie potrafi zrobić sterownika działającego w polskim systemie i ich sterownik gryzie się z wszystkim co się trafi. U mnie oprócz pomyłek w pisaniu polskich ąęśćńłó w kilku programach np.: IE11, doszły problemy w instalacji oprogramowania. Od jakiejś wersji SetPointa doszedł błąd uniemożliwiający dokończenie instalacji jednego z programów. Po zamknięciu procesu SetPointa problem ustawał, wiec wina 100% Logitecha. Na początek zamknij ten proces a jeśli pomoże wyinstaluj SetPointa na zawsze. Jednak nie będzie kontroli napięcia baterii urządzeń bezprzewodowych i innych własnych ustawień.