Klawiatura - zamiast e - ę


(Klawiaturaproblem) #1

Cześć.

Sprawa nie dotyczy mojego komputera, a komputera mojej dziewczyny, co trochę utrudnia to wszystko, bo wiem tylko tyle co mi wytłumaczyła przez telefon.

Problem polega na tym, że gdy chce napisać "a" lub "e" na klawiaturze to wyskakuje "ą" i "ę", kiedy chce napisać już literkę "b" to w ogóle nic nie wyskakuje i już tak w przypadku wszystkich innych liter, do których nie da się utworzyć tego "ogonka". Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Mówiła, że odłączała klawiaturę, z powrotem podłączała, odinstalowywała i instalowała z powrotem, ale to nic nie pomogło. Mówiła, że to dotyczy Worda, internetu, gg, czyli praktycznie wszystkiego. Wspomniała także, że już kiedyś miała taki problem, ale, że sobie z nim poradziła, tylko nie może sobie przypomnieć w jaki sposób ( oznacza to, że raczej żadne jakieś specjalistyczne działania nie są potrzebne ).

Z góry dzięki za pomoc.


(Agatonster) #2

Kuba2222 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(marcin82) #3

Pewnie zablokował się jeden z przycisków, sprawdźcie prawy alt, ewentualnie jeszcze inne.


(Klawiaturaproblem) #4

Dokładnie tak, jakoś zablokował się alt.

Wielkie dzięki!