Klawiatura zewnętrzna do laptopa

Przypadkowo zalałem klawiaturę w laptopie, siadła kompletnie. Zakupiłem klawiaturę zewnętrzną na USB, podłączyłem i klawiatura działa aż do załadowania Windowsa. Podczas włączania np. potrafię wybrać opcję włączenia, potrafię wpisać hasło na konto użytkownika, ale po włączeniu windowsa, klawiatura już przestaje działać. Klawiatura podstawowa jest odłączona. Ktoś ma jakiś pomysł jak sprawić żeby ona działała? Posiadam Windows 7 Professional 64-bit, sterowniki poinstalowane, w panelu sterowania szukałem opcji na wybór klawiatury ale takowej nie znalazłem.

 

EDIT. W BIOS’ie też nie ma żadnej opcji na zmianę klawiatury czy coś. Laptop: HP G62-B55EW

Na swoim komputerze, gdy zaktualizowałem system do Windowsa 8.1 również miałem problem z klawiaturą. Przy włączaniu podświetlenie klawiatury migało aż zgasło gdy system był już włączony doraźnym rozwiązaniem było po prostu odłączenie i ponowne podłączenie klawiatury do USB. Próbowałeś? Teraz już nie mam tego problemu, bo zostały wydane kompatybilne z Windowsem 8.1 sterowniki. Jeśli klawiatura po ponownym podłączeniu zadziała to wtedy należy pobrać sterowniki ze strony producenta. Jeśli nie to będziemy szukać innego rozwiązania.

 

worms27

 

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.