Klawiatury silikonowe - wasze opinie


(Dodoni0) #1

No własnie mam zamiar kupić sobie klawiature silikonową, co o nich sądzicie ?.


(system) #2

20061010202019967_1.gif

109 kolorowych klawiszy

silikonowa, giętka obudowa

możliwość mycia pod bieżącą wodą

minimum milion przyciśnięć - doskonała trwałość

cicha - nie wydaje dźwięków przy naciskaniu

odporna na kurz i wodę

port usb i ps/2

odporna na kurz i wodę

wygodna w użyciu

same "zalety" ;DD

jednak takowej nie posiadam... :roll: poza tym podejrzewam, że klawisze się źle wciskają... kup sobie jeśli często wylewasz na biurko kawę/herbatę etc...

Lepszym rozwiązaniem będzie :

http://sklep.vobis.pl/produktinfo.aspx?symbol=843162


(Pawel Pieczyrak) #3

W pewnym czasopiśmie był test takiej klawiatury i wyszło, że nie nadaję się ona do szybkiego pisania. Jeśli nie trafisz w środek klawisza, skrzywi się on na bok. Musisz celować w środek, aby coś napisać. Na dodatek nie wolno ją bardzo zginać, ponieważ może dojść do uszkodzenia elektroniki, co skutkuje uszkodzeniem klawiatury.


(Homik1983) #4

Proszę, TUTAJ masz test takiej zwijanej klawiatury (wyprodukowanej przez firmę Manhattan). Test jest już dość wiekowy, stąd też koszt klawiatury 110 zł. Jednak pamiętaj, że klawiatury różnych producentów różnią się od siebie. Miałem z taką zwijaną klawiaturą do czynienia jak naprawiałem komputer w PUB'ie u znajomego i muszę powiedzieć, że ten typ klawiszy do takich miejsc nadaje się idealnie. Jednak jeśli myślisz o szybkim pisaniu, grach komputerowych, w których sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury - to ten typ klawiatury nie jest dobrym rozwiązaniem.


(tacyer) #5

Szczeze!? To zalezy jak jej bedziesz uzywal. Jak do PUBu to dobra ale jak do domu do pisania i gier to szybko ja wyzucisz! To tylko moja opinia. Lepiej kup sobie plaska klawiature z A4TECH lub LOGITECH i bedziesz zadowolony :smiley:


(kwasna pikla) #6

chiński bubel, kupienie tego to wyrzucenie pieniędzy w błoto, koleżanka kupiła i żałowała mimo że jej odradzałem :stuck_out_tongue:


(Angelo_7) #7

Powiem, że jest to fajny patent, ale do użytku codziennego to się w ogóle nie nadaje... No chyba, że tak jak wyżej piszą do baru czy w inne miejsce gdzię zalewanie klawiatury jest nagminne to warto.


(walker123) #8

Dla Dody perfekt...

Szczerze:

NIE KUPUJE TEGO BADZIEWIA!

Nie da się w nic grać, ciężko pisać etc...

To ja mam płaską klawiaturę, a korzystam z 4-letniej. :stuck_out_tongue: Bo lepsza stara.

Złączono Posta : 03.09.2007 (Pon) 12:53

Na płaskiej grać nie moge, szczególnie w TOCE 3, i coś jeszcze...

Zwykłe najlepsze.


(M Kupczynas) #9

Mam gdzieś jeszcze taką niedziałającą(zalała się :P).

Jak jeszcze działała to była ogólnie ok. Na początku faktycznie ciężko się przyzwyczaić do pisania na niej, ale jest to możliwe :wink:.

Co do wodoodporności to nie mam zastrzeżeń, jeśli płyn nie wleci do otworu, z którego wychodzi kabel i nie zaleje elektroniki.


(tacyer) #10

Lol :o Na plaskiej lepiej i szybciej sie pisze , a w graniu to niczemu nie przeszkadza a nawet lepiej . Miales kiedys plaska klawiature??