Klawisz cały czas ,,Wciśnięty"

Witam, od niedawna, system przytrzymuję strzałkę do góry. Próbowałem Odłączać Klawiaturę - Nic to nie dało. Próbowałem restartować system (z nie podłączoną i podłączoną klawiaturą ) - też nic nie dało, zainstalowałem KeyTweaks i wyłączyłem przycisk - To też nic nie dało… Klawiatura ma niecały rok, i to mało prawdopodobne że to jej wina. Proszę o pomoc

Sprawdź w trybie czystego rozruchu, o ile tam już strzałka nie będzie śmieszkować:

https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/jak-wykonać-czysty-rozruch-w-systemie-windows-da2f9573-6eec-00ad-2f8a-a97a1807f3dd


Jak szwankuje już w UEFI/BIOS to może faktycznie jest walnięta na tyle, że elektronik musiałby ustalić czy ma „zwarcie” (jak jest 2 letnia gwarancja/rękojmia to może niech zerka producent/sklep).


  • opowieści rodem z Science Fiction :flying_saucer: :alien: :space_invader: :milky_way::

    Jak na odłączonej leci w górę już w samym UEFI/BIOS to może też jakiś nowoczesny robak i wtedy trzeba może przeprogramować kość z UEFI/BIOS. Jedynie UEFI/BIOS próbuj uruchomić w Windows 8/10 z awansowanego uruchamiania „ponownie”, by robak nie wgrywał się na tyle że po odłączeniu istnieje do oczyszczenia pamięci RAM.