Klawisz znak zapytania nie działa

witam mam nietypowy problem otóż nie działa mi klawisz znaku zapytania tzn klawisz jako klawisz działa ale po wcisnięciu kombinacji shift i klawisz znaku zapytania nie powstaje znak zapytania. Rozumiecie bo nie działa heh :stuck_out_tongue: pozdrawiam i licze na pomoc

A ukośnik przypisany też do tego klawisza działa?

no działa ten ukosnik look ///// ale znak zapytania nie działa…

Shift sprawdź. Dość często się go używa, może być zablokowany, albo gumka nie chce odskoczyć …

No to Shift nie działa , a masz ich dwa to zobacz czy drugi shift działa.

to samo myslisz ze nie probowalem :stuck_out_tongue:

Ten komp to laptop ?

nie komp stacjonarny

Najłatwiejszą rzeczą żeby to sprawdzić to oczywiście podłącz inną klawiaturę lub tą klawe podłącz do innego kompa.

Zobacz jeszcze jak w trybie awaryjnym i po za systemem czy działa ‘’?’’

no nie mam jak sprawdzić ;/ zanacze ze zobaczylem dopiero teraz ze nie działa duże t , y , b, n ;p

No a tryb awaryjny i poza systemem , np utwórz bootowalnego pena z DOSem i zobacz.

nie mam penka… kurde o co chdzi;/ szkoda ze nik nie rzuci swego pomyslu ; pw trybie awaryjnym nei dzila tez

Dodane 12.09.2010 (N) 22:41

pomoze ktoś,.,

To możesz:

  • uruchomić komputer z płyty instalacyjnej Windows i przejść do konsoli odzyskiwania, tam przetestować klawisze

  • nagrać na płytę jakąś dystrybucję Linuksa Live-CD (czyli uruchamianą bezpośrednio z płyty) i tam je przetestować

  • jeśli masz stację dyskietek i czystą dyskietkę - utworzyć dyskietkę startową i na niej sprawdzić

dodam, że nie mam stacji DVD ani CD rom stacji dyskietek nie posiadam…

DVD room sie spalił… ; /

Spróbuj lewy shift + prawy (w tym samym czasie przytrzymać) i lewy puścić i wtedy prawy jest ciągle wciśnięty i spróbuj. MI DZIAŁA A MAM TEN SAM PROBLEM