Klawisze "a", "b", "c" i "d" na klawiaturze

Witam
Od razu mówię, że nie wiem, czy wybrałem dobry temat. Jeżeli zły to przepraszam.

Sprawa jest taka, że mam klawiaturę (Logitech Y-SAE71) i mam funkcje na klawiszach:
“F9” - “a”
“F10” - “b”
“F11” - “c”
“F12” - “d”
Aby zrozumieć, o co mi w ogóle chodzi, umieściłem obraz

Nie wiem, do czego te przyciski służą. Myślałem o opcji zaprogramowania ich, ale jeżeli tak jest, to nie wiem jak. Umieszczam jeszcze zdjęcie całej klawiatury

Jeżeli ktoś może mi pomóc, proszę odpisać. Dziękuję.

Nie wiem, do czego te przyciski służą. Myślałem o opcji zaprogramowania ich, ale jeżeli tak jest, to nie wiem jak.

Je się programuje w programie od Logitech:

Raczej łatwe w nim do znalezienia. Trzeba z programu doinstalować specjalny sterownik PS/2:

obraz

i wtedy wykrywa po restarcie, nawet na Windows 10.

Program od Logitech dobry pod XP, z 7 się nie dogadywał mi? Pod 10 to chyba nawet najnowszy z strony producenta jej nie wykrywał.

Moja 12 letnia:

Brudna, lampa błyskowa wyciągnie nawet brud mało widoczny na codzień

2 polubienia

Wyczyściłbyś ją czasem, bo cywilizacja która powstała z brudu między klawiszami wchodzi już w erę kosmicznych podbojów :joy:

Szczerze to bym prędzej kupił jakąś nową co by tyle wytrzymała.

Jak coś ostrość jakbym fotografował pralką.

Może ten syf ją konserwuje? :thinking: :joy:

Nie, ale serio, usuń to zdjęcie, albo daj spojler ze nie przy jedzeniu :smiley:

No, niestety na Win 10 faktycznie nie działa :neutral_face:

Mogę sprawdzić czy mi ruszy wersja 2.75 (dziwne, że płyta wytrzymała z 12 lat), nowsze wgrywał asystent Aktualizacji FileHippo lub ja ręcznie.

2.75 instalator

1 polubienie

2.75 mam chyba uszkodzone z płyty i by pochodziło z 2005/2006.

Zobaczę czy “6.69” po wgraniu sterownika PS/2 odblokuje programowanie przycisków :a: :b:

O i chyba je wykrywa:

Nawet mam powiadomienia o włączonym np. CapsLock:

obraz

1 polubienie

Faktycznie działa,

Dziękuję!

1 polubienie