Klawisze funkcyjne klawiatury

Mam normalną klawiaturę z trzema klawiszami funkcyjnymi (wyłączanie, stan wstrzymania i wybudzanie). Kiedyś je wyłączyłem ale potrzebuję aby działały mi znowu a nie mogę znaleźć gdzie je się włączało/wyłączało. Mógłby mi ktoś napisać gdzie to znajdę?

Jak Ci pomóc skoro nie podałeś modelu i producenta ?

ja nawet nie wiem jakiej ona jest firmy. Na zdjciu zmieszczonym pod tym adresem http://img23.imageshack.us/img23/2296/img4917m.jpg macie napisy na spodzie klawiatury. Nie wiem czy to pomoże ale…

A co pisze na górze klawy ? :smiley:

Nic NIE JEST NAPISANE :smiley:

To masz jakiś ■■■■ :smiley: Nie masz takiego czegoś jak w klawiaturach logitech’a ? ustawienia klawy i myszki ?

Ustawienia klawiatury mam tylko systemow ale tam nie moge właśni tego znalźć.

"Made in China’ to musi być ■■■■ ;D

A wracając do tematu nic nie wskórasz bez modelu a zoabcz tak wejdz w start>panel sterowania>klawiatura>w karte sprzęt i napisz co tam pisze to może jakoś Ci pomogę :smiley:

“Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2” ale raczej to drugie bo styłu na napisach jest coś tam o Microsofcie. Masz na zdjęciu zresztą co.

To ja nie wiem Chinski szajs jakiś

Weź rozkręć i zobacz bo może w środku pisze xD

wole nie kombinować bo zaraz zechce mi się klawisze przedstawiać xD

Dodane 10.06.2009 (Śr) 21:47

wole nie kombinować bo zaraz zechce mi się klawisze przedstawiać xD

A miałeś do tego płyte ze sterownikami ? Na klawie jakie są przyciski ?

Jest wszystko standardowe plus wyłącz komputer, stan wstrzymania, wybudzanie -te chcę żeby działały.

Opcje zasilania, w panelu sterowania, tam zmień akcje co ma robić wciśnięcie klawisza “power” w komputerze.