Klawisze funkcyjne po instalacji win7

witam, kupiłem laptopa (asus) z vista, i przeinstalowałem system na 7, wszystko ok ale nie działają wszystkie klawisze funkcyjne, nie mogę na przykład zmieniać głośności, włączać kamerki, kalkulatora itd. czy można to jakoś ręcznie ustawić? albo zrobić po prostu aby działało :?: :?: :smiley:

Pewnie trzeba doinstalować stosowne oprogramowanie producenta lub sterowniki, np. w wypadku Samsunga jest to program Easy Display Manager. Poszukaj na stronie Asusa.

Poszukaj na stronie ASUS Asus Hot Key Utility, dobierz zgodne ze Swoim sprzętem i Windows 7, jeżeli nie będzie dedykowanych dla 7 to pobierz dla Vista i zainstaluj w zgodności z tym systemem, powinny działać :wink:

Sterownik powinien być na stronie ASUSa, ewentualnie może się pojawić w Windows Update.

szukam i szukam i nie bardzo mogą znaleźć pod mój model lapka

mam asusa X5DIJ series ale to chyba nie musi być konkretnie pod mój model co nie? bo do innych modeli coś tam widziałem, i tak się jeszcze zastanawiam czy jak zainstaluje ten sterownik to czy można sobie wyłączyć niektóre skróty :?:

Tu masz stronke do sterownikow ASUSa http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl wybierz produkt Notebook, serie X5D i model X5DIJ. Wybierz system operacyjny i wyskocza ci wszystkie sterowniki do twojego laptopa. Powodzenia

dzięki, pomogłeś w 99% ale nie wiem co mam zainstalować, strzelałem w “ATK Hotkey Utility for Win7 v1.0.0052” ale to nie to bo nie działa :frowning: jakieś propozycje :?: