Klawisze klawiatury zmieniły swoje zastosowanie

Witam.

Mam taki problem bo od kilku dni klawisze na mojej klawiaturze zaczęły wariować :cry: np. gdy nacisnę “Ctrl” otwiera mi się Internet Explorer i wyłącza mi wszystkie dźwięki na kompie, gdy nacisnę tzw. znaczek Windowsa po lewej stronie klawiatury system mi się wyłącza lub restartuje, a na F5 zamiast tak jak było fabrycznie czyli “odśwież” mam “wyszukaj”. Żadnych sterowników nie zmieniałem ani nic, myślałem ze to wina klawiatury że się zepsuła albo coś ale przepiąłem ja do innego kompa i nic takiego się nie dzieje, wszystko chodzi normalnie :slight_smile: Skanowałem kompa Avaria AnvtiVir i online MKS i żadnego wirusa mi nie wykryło :frowning:

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie :slight_smile:

rojufox91 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

nie wykryło to nie znaczy, ze go nie ma. Do tego skanowałeś kiepskimi narzedziami :wink:

Przeskanuj tym:

http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

Przeskanowalem to tym Kasperskym i nic nie wykryl :frowning: w dodatku nastepny klawisz zaczal wariowac ;/ zamiast prawego “alt” otwiera mi sie kalkulator. kombinacja klawiszy ctrl + alt + del tez nie dziala ;/ co radzicie bo juz nie moge sobie z tym dac rady :frowning: