Klient FTP

Witam Serdecznie!

Poszukuje godnego polecenia klienta FTP,używałem FileZilla ale miałem co chwile z nim kłopoty,to co chwile miał błędy przy wysyłaniu i zaczeło mnie to denerwować,wczoraj sciagnołem Staff FTP i puki co działa jak czeba,tzn. nie ma żadnych błędów podczas wysyłki jak i sciagania.

Dlatego mam do was prośbe,czy moglibyście mi wskazać Darmowy lub Płatny klient FTP najlepiej też jak by miał polski język,zależy mi natym żeby działał jak czeba i niemiał z tego typu błędów czy też problemów.

Pozdrawiam

rudy734

Trudno powiedzieć co powoduje u Ciebie błędy w działaniu protokołu FTP.

Może WinSCP nie będzie sprawiał takich problemów.

Pozdrawiam

Tak,przeskanuj sobie komputer,czy nie ma jakichś robali blokujących ci porty,czy usługi,mi np. Filezilla zawsze działała,ważny jest też serwer z którego pobierasz,jeśli jest on przeciążony,albo nie obsługuje wznawiania mogą być problemy niezależnie od klienta

Może przyczyną jest Windows sp3?? ,ponoć ma błędy jakieś i ogolnei sie sypie szybko bede musiał i tak przejsc na sp2,

co do tych błędów to teraz mam jakiś nowy:

Copying files to remote side failed.

Transfer aborted. Disk quota exceeded

Bląd 505.

Już sił nie mam do tego server posiadam na yoyo.pl miejsceprzydzielone tam to 150mb

Ja używam dodatku do Mozilli FIREFTP naprawdę fajny jak używałem Filezilli to czułem jakby była wolna.

Nie korzystam z firefoxa bo ładuje te strony długo xD

Co do sprawy może to jest wina servera yoyo?? na inny udało mi sie wysłać bez żadnych problemów:)

Może macie swoj sprawdzony hosting darmowy ktory chodzi bez zażutów??

ustawiłeś Passv Mode/tryb pasywny??? Spróbuj FreshFTP

Ustawiony jest na Automatyczny więc nie powino to mieć problemów,ale zmieniłem i to samo:

Gdy jest juz ponad 70%(plik 2.5mb) pisze mi w logu tak:

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Mniej więcej takie oto błędy sa cały czas i zaczyna wysyłąnie od początku i tak wkółko może sobie leciec:(

Spróbuj Total Commandera. Sam z niego korzystam i jest świetny. Przy okazji mam dobry program do zarządzania dyskiem.

Niestety ale dalej to samo:(

Ale na yoyo można wysyłać max 2mb na plik i to dlatego wychodzi ci błąd.

NP. na CBA.pl można do 3 MB :-).

Próbowałem, kiedyś wgrywać swoją piosenkę 4,5 MB na yoyo.

I też wyskakiwał ten sam błąd.

aha…Nawet otym nie wiedziałem i dzięki za wyjaśnienie:)

A co do wysyłania to jest może jakiś servis ktory umożliwia wysyłanie pliku o większym rozmiarze??

Polecam www.lua.pl (max 10 MB na plik).

Ile MB ? płatny czy darmowe ?

adik001 dzięki za informacje:)

Co do “MB” to jak najwięcej xD i raczej za FREE bo wiadomo że płatny zawsze ma dużo wiecej:)

pozdrawiam