Klient FTP

(Rudy734) #1

Witam Serdecznie!

Poszukuje godnego polecenia klienta FTP,używałem FileZilla ale miałem co chwile z nim kłopoty,to co chwile miał błędy przy wysyłaniu i zaczeło mnie to denerwować,wczoraj sciagnołem Staff FTP i puki co działa jak czeba,tzn. nie ma żadnych błędów podczas wysyłki jak i sciagania.

Dlatego mam do was prośbe,czy moglibyście mi wskazać Darmowy lub Płatny klient FTP najlepiej też jak by miał polski język,zależy mi natym żeby działał jak czeba i niemiał z tego typu błędów czy też problemów.

Pozdrawiam

rudy734

(Piotrrj) #2

Trudno powiedzieć co powoduje u Ciebie błędy w działaniu protokołu FTP.

Może WinSCP nie będzie sprawiał takich problemów.

Pozdrawiam

(Johny) #3

Tak,przeskanuj sobie komputer,czy nie ma jakichś robali blokujących ci porty,czy usługi,mi np. Filezilla zawsze działała,ważny jest też serwer z którego pobierasz,jeśli jest on przeciążony,albo nie obsługuje wznawiania mogą być problemy niezależnie od klienta

(Rudy734) #4

Może przyczyną jest Windows sp3?? ,ponoć ma błędy jakieś i ogolnei sie sypie szybko bede musiał i tak przejsc na sp2,

co do tych błędów to teraz mam jakiś nowy:

Copying files to remote side failed.

Transfer aborted. Disk quota exceeded

Bląd 505.

Już sił nie mam do tego server posiadam na yoyo.pl miejsceprzydzielone tam to 150mb

(Wiktor 1996 96) #5

Ja używam dodatku do Mozilli FIREFTP naprawdę fajny jak używałem Filezilli to czułem jakby była wolna.

(Rudy734) #6

Nie korzystam z firefoxa bo ładuje te strony długo xD

Co do sprawy może to jest wina servera yoyo?? na inny udało mi sie wysłać bez żadnych problemów:)

Może macie swoj sprawdzony hosting darmowy ktory chodzi bez zażutów??

(Danielm86) #7

ustawiłeś Passv Mode/tryb pasywny??? Spróbuj FreshFTP

(Rudy734) #8

Ustawiony jest na Automatyczny więc nie powino to mieć problemów,ale zmieniłem i to samo:

Gdy jest juz ponad 70%(plik 2.5mb) pisze mi w logu tak:

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Mniej więcej takie oto błędy sa cały czas i zaczyna wysyłąnie od początku i tak wkółko może sobie leciec:(

(Jaa1) #9

Spróbuj Total Commandera. Sam z niego korzystam i jest świetny. Przy okazji mam dobry program do zarządzania dyskiem.

(Rudy734) #10

Niestety ale dalej to samo:(

(Wiktor 1996 96) #11

Ale na yoyo można wysyłać max 2mb na plik i to dlatego wychodzi ci błąd.

(Karol) #12

NP. na CBA.pl można do 3 MB :-).

Próbowałem, kiedyś wgrywać swoją piosenkę 4,5 MB na yoyo.

I też wyskakiwał ten sam błąd.

(Rudy734) #13

aha...Nawet otym nie wiedziałem i dzięki za wyjaśnienie:)

A co do wysyłania to jest może jakiś servis ktory umożliwia wysyłanie pliku o większym rozmiarze??

(Jaa1) #14

Polecam www.lua.pl (max 10 MB na plik).

(Skr3czu) #15

Ile MB ? płatny czy darmowe ?

(Rudy734) #16

adik001 dzięki za informacje:)

Co do "MB" to jak najwięcej xD i raczej za FREE bo wiadomo że płatny zawsze ma dużo wiecej:)

pozdrawiam