Klient FTP

Poszukuję DOBREGO klienta ftp, takiego który nie nawalałby podczas pracy jak Filezilla! POMÓŻCIE

Seria klientow ftp oferowanych przez CHIPA

Prosze o konkretne nazwy bo ich jest tam b.duzo i nie weim którego wybrać !!

Polecam CuteFTP. Bardzo dobry program niestey nie jest darmowy. Dostępny w vortalu.

mi jakos filezilla nigdy nie nawalil :roll: bardzo dobry program :stuck_out_tongue:

Total Comander :slight_smile: Jak dla mnie the best :slight_smile:

FileZilla - jest całkowicie darmowy, po polsku no i prosty w obsłudze jak chiński cep :wink: do pobrania w vortalu

FileZilla jest najlepsza i nigdy mi sie nie wywaliła.

Czytaliście ze zrozumieniem post Autora topicu

Kliknij tu, a otrzymasz listę ponad 60 klientów ftp - do wyboru, do koloru. :stuck_out_tongue:

Ze swojej strony polecam jednak prostego, przyjaznego i użytecznego klienta ftp wbudowanego w Total Commandera.

Owszem czytaliśmy. Używam tego programu juz od bardzo dawno i nie miałem z nim żadnego problemu. Tak jak ze wszystkim, trzeba używac produktu zgodnie z instrukcją - jak coś się psuje bardzo długo, to w końcu można to zepsuc :slight_smile: - zreszta moja opinia nie jest odosobniona

Pozdrawiam

SmartFTP… i tez nie wiem o co chodzi z nawalaniem Filezilli… swietny stabilny klient.

a kilka linkow do klientow FTP na mojej stronce

witam

osobiscie wzywam total comandera i jest zadowolony, mysle ze Tobie tez moglbym go poleic!

pozdrawiam