Klient gnutelli na linuksa


(Sidkiler) #1

Szukam jakiegoś dobrego i działającego programu sieci gnutella, żeby nie było, że nie szukałem używałem frostwire, phex, gtk-gnutella, mldonkey. Szukam czegoś w stylu bearshare, żeby było sporo źródeł i w miarę szybko ściągało.


(matiit) #2

limewire


(Norbert Stepniakowski) #3

lub limewire pro, a o tym LimeWire jest tutaj :slight_smile:


(Sidkiler) #4

Dzięki ściągnełem i działa, ale daleko mu do bearshare czy aresa choćby pod względem ilości żródeł, co do aresa poczytałem troche ściągnołem wine zainstalowałem przez niego aresa i działa i to działa bardzo dobrze i tak już chyba przy nim zostane. Dzięki za pomoc.


(Quente82) #5

Mówisz ze ares działą dobrze przez winę? Hmm trza wypróbować bo też lubie ten windowsowy program :slight_smile:

Z linuksowych polecam ci za to gtk gnutella, jest bardzo dobry, szybki i ma wszystko co potrzeba :slight_smile:


(C4x) #6

No niestety z wersji na wersję Ares działa coraz gorzej na Wine, zwłaszcza po wprowadzeniu tych skinów. Ja używam Frostwire i działa bez problemu, mam co chcę. Weźcie pod uwagę, że to ta sama sieć, te same zasoby. Różnić mogą się jedynie mechanizmy wyszukujące.


(D@widoS) #7

Polecam LimeWire.


(Sidkiler) #8

Cyr4x

Jestem początkujący w linuksie i jestem bardzo zaskoczony działaniem aresa przez wine. To chyba najlepiej działająca aplikacja jaką testowałem przez wine. Masz rację różnica jest jedna ale znacząca. Chodzi o wyszukiwanie ares znajduje znacznie więcej żródeł niż LimeWire czy Frostwire. Sam sprawdzałem na wszystkich trzech aplikacjach.