"Klient nie ma wymaganych uprawnień"

Temat był poruszany na forum,lecz nie znalazł chyba rozwiązania.
Otóż przy każdej próbie instalacji programu-aplikacji pojawia się komunikat : “Klient nie ma wymaganych uprawnień”. Uruchom jako administrator nie skutkuje.
Proszę o pomoc.
Zapomniałem dodać : Win10 Pro 2004 - 190.41.388

O jakim Windowsie piszesz?

Win10 Pro

Najnowsza wersja 2004 czy starsza?

jak w 1-szym poście

Wyłączałeś jakieś usługi systemu , mieszałeś w rejestrze itp, itd?

Nic kompletnie nie mieszane ; jedynie postawiony Kerish Doctor i on może coś tam “mieszać”, bo pracuje ciągle ale dotychczas nigdy nie sprawiał kłopotu.

Jak nie było aktualizacji programu po premierze 2004 to może jakiś bug nie do przewidzenia w Kerish - raczej nie patrzyłbym na te małe dzienne aktualizacje “antywirusowe”, one mogą nie starczyć.

Problem nie rozwiązany,a jest bardzo dokuczliwy ; niczego nie mogę zainstalować…

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3274551.html

Dzięki za linka - niestety polecenie wykonane i efektów brak…

Temat rozwiązany - można zamknąć dyskusję…

Jak będziesz miał ten problem możesz go ominąć pobierając wersje przenośne danych programów o ile takie mają. Windows nie powinien co zabronić rozpakować i uruchomić według mnie nawet w wersji “S”. Mam różne programy na nośnikach pamięci jak i na dysku w folderze " Portable" który sam zrobiłem obok program files, ale tylko te, które wolę używać bez instalacji. Nie jest to takie wygodne, bo aktualizacje trzeba pobierać samemu i na nowo ustawiać program, ale mniej śmieci się zbiera

dzieki @kozak795
Problem rozwiązany jak napisałem w w/w poście.
Nie w pełni zrozumiałem Twoje sugestie - ale to wynika chyba z mojej małej wiedzy - nie mniej POZDRAWIAM:grinning::grinning:

Wersja “S” pewnie nie lubi plików “Win32” / “Win64”, jak apki nie przerobili na UWP to pewnie tam nie pójdzie bez darmowej migracji do edycji “Home”.

Może i tak, ale wypakowywanie to nie to samo co instalacja i w innych podobnych tematach nic się nie dowiedziałem, czy programy przenośne da się odpalić czy nie. Myślę, że z nośników jednak pójdzie

Masz poradnik o programach przenośnych dla lepszego zrozumienia: https://pl.busqueprofesionales.com/9013-what-is-a-portable-program. Również pozdrawiam

Czyli nie ruszy w “S”, trzeba emulować ją na połączeniu online aplikacją “UWP”.

W podpisywanie “cyfrowe” aplikacji “portable” by ruszyły na wersji “S” raczej się mija z celem: https://docs.microsoft.com/en-us/mem/intune/apps/apps-win32-s-mode, skoro za darmo da się przejść na wersje Home, bez potrzeby takich kombinacji alpejskich :mount_fuji: :mountain:.