Klient pocztowy online - z obsługą IMAP

(Macio117) #1

Witam,

czy istnieje klient pocztowy online z obsługą IMAP?

Chodzi o to, aby klient pobierał pocztę z innych kont na różnych serwisach, które wspierają IMAP i dodatkowo pobierał nie tylko odebrane wiadomości, ale i wysłane wiadomości[to jest główny warunek, przez co protokół POP odpada, gdyż nie obsługuje tego folderu].

Pozdrawiam.

(cinkibolek) #2

Każdy jeden, imap to standard.

(Macio117) #3

Każdy jeden, czyli?

(marcin82) #4

Zajrzyj tutaj:

http://savedelete.com/top-7-webmail-software.html .

(Macio117) #5

A jeżeli nie mam serwera?

Potrzebuję takiej funkcjonalności:

• pobieranie wiadomości odebranych, jak i wysłanych

• nie usuwanie wiadomości wysłanych, jak i odebranych*

*dajmy przykład, poczta gmail.

Chciałbym, aby poczta odebrana, jak i wysłana była pobierana z adresu GMAIL, ale nie usuwana, pomimo, iż usunie się daną wiadomość przez webmail w GMAIL.

Z pocztą odebraną nie ma problemu, gdyż w protokole POP są tylko pobierane wiadomości, ale nie usuwane.

Aby można było pobrać pocztę wysłaną, trzeba skorzystać z IMAP, ale tutaj już wiadomości usunięte na serwerze, zostają automatycznie usunięte w kliencie.

Stąd też chciałbym, aby byłby webmail z opcją importowania wiadomości poprzez IMAP, bez aktualizacji usuniętych wiadomości. Tak, aby wszystkie one zostawały.

(cinkibolek) #6

Każdy jeden czyli każdy jeden, Thunderbird, Outlook jak i każdy inny. Proste. Każdy to znaczy każdy.

Ale teraz co znaczy "nie mam serwera"? Bo sie zaczynam gubic czego wlasciwie szukasz.

(Macio117) #7

Pisząc Klient pocztowy online, miałem na myśli WebMail typu GMAIL, czy Hotmail[teraz Outlook].