Klient pocztowy online - z obsługą IMAP

Witam,

czy istnieje klient pocztowy online z obsługą IMAP?

Chodzi o to, aby klient pobierał pocztę z innych kont na różnych serwisach, które wspierają IMAP i dodatkowo pobierał nie tylko odebrane wiadomości, ale i wysłane wiadomości[to jest główny warunek, przez co protokół POP odpada, gdyż nie obsługuje tego folderu].

Pozdrawiam.

Każdy jeden, imap to standard.

Każdy jeden, czyli?

Zajrzyj tutaj:

http://savedelete.com/top-7-webmail-software.html .

A jeżeli nie mam serwera?

Potrzebuję takiej funkcjonalności:

  • pobieranie wiadomości odebranych, jak i wysłanych

  • nie usuwanie wiadomości wysłanych, jak i odebranych*

*dajmy przykład, poczta gmail.

Chciałbym, aby poczta odebrana, jak i wysłana była pobierana z adresu GMAIL, ale nie usuwana, pomimo, iż usunie się daną wiadomość przez webmail w GMAIL.

Z pocztą odebraną nie ma problemu, gdyż w protokole POP są tylko pobierane wiadomości, ale nie usuwane.

Aby można było pobrać pocztę wysłaną, trzeba skorzystać z IMAP, ale tutaj już wiadomości usunięte na serwerze, zostają automatycznie usunięte w kliencie.

Stąd też chciałbym, aby byłby webmail z opcją importowania wiadomości poprzez IMAP, bez aktualizacji usuniętych wiadomości. Tak, aby wszystkie one zostawały.

Każdy jeden czyli każdy jeden, Thunderbird, Outlook jak i każdy inny. Proste. Każdy to znaczy każdy.

Ale teraz co znaczy “nie mam serwera”? Bo sie zaczynam gubic czego wlasciwie szukasz.

Pisząc Klient pocztowy online, miałem na myśli WebMail typu GMAIL, czy Hotmail[teraz Outlook].