Klient pocztowy w Operze - kilka pytań

Chciałbym uzywac klienta pocztowego w Operze. Do tej pory uzywalem The Bata.

Czy ktoś ma doswiadczenie z klientem pocztowym Opery? czy warto z niego korzystac? czy jest tak niezawodny jak The Bat?

Poza tym mam jeszcze 2 ważne pytanka: czy jest możliwość w Operze wpisania kilku kont tak zeby kazde konto pocztowe mialo swój oddzielny folder? Żeby nie szło wszystko do jednego worka?

I drugie pytanie: W jaki sposób zaimportowac moje maile z The Bat do Opery?

Osobiście nie używałem klienta pocztowego w operze ale kolega mi mówił że to jest bardzo słabe i lepiej zostać przy The bat, czy też Mozilla Thunderbird.

A poza tym mówił że dochodzi dużo spam…

Ja używam klienta pocztowego Opery i nie narzekam.

Niezupełnie rozumiem, na czym polega ta niezawodność, w każdym razie do mnie wszystko dochodzi, maile nie znikają, można stworzyć ich kopię zapasową. Wykrywanie spamu określiłbym na mniej więcej 95% (sporadyczne pomyłki).

Można wyświetlać pocztę tylko dla określonego konta lub dla wszystkich razem (domyślnie). Przełączanie jest proste, ale z menu kontekstowego.

Z tym to już będzie problem. Radziłbym raczej poszukać bezpośrednio w programie TB! opcji importu do jakiegoś bardziej popularnego formatu.

I tak, i nie. Dużą wadą klienta poczty w Operze jest to, że nie można formatować tekstu w wiadomości (brak obsługi HTML). Zaś listy w HTML-u wyświetlane są poprawnie.

Wykrywanie spamu bardzo dobre, można tworzyć własne reguły, ale nie można przenosić spamu od razu do Kosza. Radzę coś takiego ustawić bezpośrednio z poziomu klienta na stronie (jeśli masz konto np. na Onecie czy O2.pl, itp.).

Jeszcze wspomnę o obsłudze kanałów RSS (wszystkie rodzaje) i to by było na tyle.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BTW: jaka recka!

Wasacz, klient opery nie chce mi sciagac maili z kont portalu gazeta.pl. Wiesz moze dlaczego? Aha i jakie uwoierzytelnienie ustawić przy pop3 i przy smtp? Bo tu jest troche inaczej niz w the Bat?

Hasło poprawnie wpisane ?

Sprawdź dane konta od początku.

Takie ,jakie ustawiałeś w The Bat.

Nie powinno być.

Uwierzytelnianie: po prostu :arrow: automatyczne.