Klient poczty podobny do programu IncrediMail

Witam

Poszukuję jakiegoś klienta poczty podobnego do programu IncrediMail

Chcę aby np. co 3minuty sprawdzał mi kilka skrzynek pocztowych i gdy przyjdzie wiadomość pobierał by wiadomości z serwera poczty i informował by mnie o tym np. tak jest w IncrediMail gościem, który wychodzi na ekran inforumując o wiadomości.

Z góry dziekuję.

Pozdrawiam

Możesz wypróbować program Tray Helper, darmowy (jest także bardziej zaawansowana wersja płatna), obsługuje wiele kont, sprawdza z zadaną częstotliwością etc. Można go używać jako programu pomocniczego (tj. np. TH sprawdza Ci na bieżąco pocztę, jak coś znajdzie wyskakuje okienko, klikasz i otwiera się inny program pocztowy, np. Thunderbird - to tylko opcja)

Dzięki zaraz zobaczę. Dobrze by było gdyby była to polska wersja językowa i zeby była mozliwośc zmiany skrótów w programie.

Dodane 14.01.2010 (Cz) 14:53

odswieżam…

Gmail Notifier mam na Gmailu główne konto połączone kilka skrzynek i ustawiony główny mail w programie - jestem bardzo zadowolony;)

Thunderbird jeden z najlepszych darmowych :

http://www.dobreprogramy.pl/Mozilla-Thu … 13298.html

Niekoniecznie musi być darmowy program. Może być płatny ale żeby miał takie funkcje jak:

  • obsługa wielu skrzynek

  • musi być możliwość wyboru z jakiego maila ma być odpowiedź

  • musi być pokazane na jaki mail przyszła wiadomość

  • sprawdzanie skrzynek co np. 5 min

  • musi być jakiś informator o przychodzącej poczcie (w imcredimail jest gostek który wychodzi na ekran gdy przyjdzie wiadomość)

Z góry dzięki za pomoc.