Klient poczty

Postanowiłem zmienić klienta pocztowego. Padło na Thunderbirda. Nie mniej jednak nie spełnia On do końca moich oczekiwań. Klient pocztowy powinien za mnie również pamiętać daty urodzin osób, które są w mojej książce adresowej i mi o nich przypominać. Jest niby wtyczka bithdayreminder, ale jakoś to topornie działa. Czy ktoś z Was używa Thunderbirda umie zrobić tak, żeby mu przypominał o urodzinach? :slight_smile:

Sprawdziłem, działa. Urodziny wpisujesz w dodatkowe pola (“Other” - Custom…).

Może w konfiguracji masz inny format daty? U mnie (XP EN) jest w formacie 2009-02-08, można to zmienić w opcjach wtyczki.

A próbowałeś korzystać z The Bat? Jeśli nie to polecam ten program ponieważ jest świetny

Korzystam z The Bat-a od ładnych paru lat. Nie mniej jednak mam starą wersję 3.0.1. Brakuje mi w niej sprawdzania pisowni.

ale do the bat można zainstalować słownik i wszystko fajnie działa. Jest do pobrania gdzieś na stronie lub na forum programu the bat

Wypróbuj Outlook 2007 lub darmowego Evolution

http://www.dipconsultants.com/evolution/download.htm

Rzeczywiście jest i działa - ale nie jest idealny (masz może jakiś porządny słownik? Bo ten który ja ściągnąłem to nie jest pierwszej świeżości). Chyba zostanę przy The Bacie.

ja korzystam z tego dostępnego tutaj: http://thebat.pl/?itemid=238 wykorzystującego słownik z pakietu biurowego (tutaj jest opis) a pobrać go można tutaj http://republika.pl/romeksz/TheBat-Slownik-PL.exe