Klient poczty


(Luc3k) #1

Postanowiłem zmienić klienta pocztowego. Padło na Thunderbirda. Nie mniej jednak nie spełnia On do końca moich oczekiwań. Klient pocztowy powinien za mnie również pamiętać daty urodzin osób, które są w mojej książce adresowej i mi o nich przypominać. Jest niby wtyczka bithdayreminder, ale jakoś to topornie działa. Czy ktoś z Was używa Thunderbirda umie zrobić tak, żeby mu przypominał o urodzinach? :slight_smile:


(bachus) #2

Sprawdziłem, działa. Urodziny wpisujesz w dodatkowe pola ("Other" - Custom...).

Może w konfiguracji masz inny format daty? U mnie (XP EN) jest w formacie 2009-02-08, można to zmienić w opcjach wtyczki.


(sosen86) #3

A próbowałeś korzystać z The Bat? Jeśli nie to polecam ten program ponieważ jest świetny


(Luc3k) #4

Korzystam z The Bat-a od ładnych paru lat. Nie mniej jednak mam starą wersję 3.0.1. Brakuje mi w niej sprawdzania pisowni.


(sosen86) #5

ale do the bat można zainstalować słownik i wszystko fajnie działa. Jest do pobrania gdzieś na stronie lub na forum programu the bat


(JesperKyd) #6

Wypróbuj Outlook 2007 lub darmowego Evolution

http://www.dipconsultants.com/evolution/download.htm


(Luc3k) #7

Rzeczywiście jest i działa - ale nie jest idealny (masz może jakiś porządny słownik? Bo ten który ja ściągnąłem to nie jest pierwszej świeżości). Chyba zostanę przy The Bacie.


(sosen86) #8

ja korzystam z tego dostępnego tutaj: http://thebat.pl/?itemid=238 wykorzystującego słownik z pakietu biurowego (tutaj jest opis) a pobrać go można tutaj http://republika.pl/romeksz/TheBat-Slownik-PL.exe