Klient poczty


(Piksel14) #1

Znacie jakiegoś dobrego klienta poczty? Zawsze miałem Microsoft Outlooka 2007 ale przesiadam się na OpenOffice 3.0. Zależy mi na kliencie najbardziej kompatybilnym z Kasperskym (wtyczka do spamu) oraz kompatybilnym z największą liczbą programów :smiley:


(Toloczko Franciszek) #2

Gmail! - Moim zdaniem najlepszy. Wszystkie emaile mam na serwerze.


(Depedro70) #3

Mozilla Thunderbird bardzo dobry program pocztowy.


(Piksel14) #4

No właśnie chciałem wziąć Mozillę ale w instrukcji Kasperskiego nie ma jej wyszczególnionej co oznacza że nie jest z nim kompatybilna... Najbardziej kompatybilne z Kasperskim są Outlook i The Bat.


(Depedro70) #5

Outlook i The Bat są płatne Thunderbird darmowy.To ze nie ma jeszcze nic nie znaczy.


(Piksel14) #6

btw. kiedy wyjdzie Thunderbird 3?


(96jasio96) #7

Outlook 2003 , Office Outlook 2007 i oczywiście The Bat!


(sosen86) #8

ja polecam ci The bat. tak jak napisane płatny ale już w cenie czasopisma czyli niecałe 10 zł można mieć wersję pro the bat - ja właśnie z takiej korzystam i tobie też polecam


(JesperKyd) #9

Jeśli korzystałeś z dobrodziejstw Outlook'a 2007 powinien przypaść Tobie do gustu darmowy Evolution. Nawet gdy korzysta z własnych rozwiązań filtracji spamu.

http://www.dipconsultants.com/evolution/download.htm


(Piksel14) #10

Thunderbird jest jednak zgodny z KIS 2009 ale chciałbym się dowiedzieć jak prosta jest konfiguracja na Gmailu (w Outlooku 2007 wystarczyło login i hasło podać)


(marcin82) #11

Konfiguracja kont -> Dodaj nowe konto i tam jest do wyboru 'konto pocztowe' niżej 'Gmail'. Podajesz tylko podpis i adres, koniec.