Klient poczty

Znacie jakiegoś dobrego klienta poczty? Zawsze miałem Microsoft Outlooka 2007 ale przesiadam się na OpenOffice 3.0. Zależy mi na kliencie najbardziej kompatybilnym z Kasperskym (wtyczka do spamu) oraz kompatybilnym z największą liczbą programów :smiley:

Gmail! - Moim zdaniem najlepszy. Wszystkie emaile mam na serwerze.

Mozilla Thunderbird bardzo dobry program pocztowy.

No właśnie chciałem wziąć Mozillę ale w instrukcji Kasperskiego nie ma jej wyszczególnionej co oznacza że nie jest z nim kompatybilna… Najbardziej kompatybilne z Kasperskim są Outlook i The Bat.

Outlook i The Bat są płatne Thunderbird darmowy.To ze nie ma jeszcze nic nie znaczy.

btw. kiedy wyjdzie Thunderbird 3?

Outlook 2003 , Office Outlook 2007 i oczywiście The Bat!

ja polecam ci The bat. tak jak napisane płatny ale już w cenie czasopisma czyli niecałe 10 zł można mieć wersję pro the bat - ja właśnie z takiej korzystam i tobie też polecam

Jeśli korzystałeś z dobrodziejstw Outlook’a 2007 powinien przypaść Tobie do gustu darmowy Evolution. Nawet gdy korzysta z własnych rozwiązań filtracji spamu.

http://www.dipconsultants.com/evolution/download.htm

Thunderbird jest jednak zgodny z KIS 2009 ale chciałbym się dowiedzieć jak prosta jest konfiguracja na Gmailu (w Outlooku 2007 wystarczyło login i hasło podać)

Konfiguracja kont -> Dodaj nowe konto i tam jest do wyboru ‘konto pocztowe’ niżej ‘Gmail’. Podajesz tylko podpis i adres, koniec.