Klient poczty

(Pyra20) #1

jakich uzywacie ? jakiego polecacie ?

mozecie sie tu wypowiedziedc, bo nie mam pojecia jedni mowia ze OE onni ze The Bat i nie mam pojecia, nogdy czegos takiego nie uzywalem i nie wiem :frowning:

(system) #2

ja moge poleci膰 incredimailXE dosy膰 dobry program, mi艂a szata graficzna, ciekawe funkcje jak wyb贸r sposobu powiadamiania o nowym mailu, co艣 jak w filmie masz wiadomo艣膰, jedyny minus to to 偶e dosy膰 ci臋偶ko zdoby膰 spolszczenie, jednak gdyby艣 sie zdecydowa艂(艂a) to moge podes艂a膰 program wraz ze spolszczeniem, sam program w wersji angielskiej jest na vortalu : 8)

bym zapomnia艂 w wersji free program ma reklamy :confused: ale mi to nie przeszkadza :smiley:

(Piotrekjunior) #3

Ja od prawie 2 lat uzywam THE BAT i nigdy mnie nie zawiodl. Nawte gdyby mi placili za uzywanie OUTLOOKA to bym nie przyjal tejoferty. Moim zdaniem THE BAT to najlepszy program pocztowy dostepny w tym momencie na rynku. Bede gotaco namawial wzystkich znajomych zn ten program. Kupuj KOMPUTER SWIAT i instakuj go :slight_smile:

NIE POZALUJESZ :slight_smile: :wink:

(Mayster X) #4

ponadto poczytaj :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... sc&start=0

... :wink:

(Maney691) #5

Polecam Mozilla Thunderbird 1.0.7 PL !

(Jbviuhvbvui) #6

Ja polecam Mozilla Thunderbird 1.5

W ostatnim numerze PC Format jest por贸wnanie trzech program贸w pocztowych:

Mozilla Thunderbird 1.5

The Bat 3.71.03

Microsoft Outlook Express 6

Wygra艂 Mozilla Thunderbird 1.5 przed The Bat 3.71.03. Ostatni by艂 Microsoft Outlook Express 6.

Mozilla Thunderbird 1.5 jako jedyny ma wbudowan膮 ochron臋 antyspamow膮 i jest w odr贸偶nieniu od The Bat darmowy.

(Jado2) #7

...oraz w odr贸偶nieniu od The Bat! jest dziurawy jak "ser szwajcarski" . Ochron臋 ma jak diabli :mrgreen:.

MT

The Bat!

U偶ywam Opera Mail (dawniej M2) . Ten wbudowany w przegl膮dark臋 klient poczty ma min. t臋 zalet臋, 偶e nie potrzeba instalowa膰 dodatkowego oprogramowania. Gdybym jednak mia艂 si臋 przesi膮艣膰 (chocia偶 raczej to nie grozi), wybra艂bym The Bat!.

LOL

(boczi) #8

Do The Bat! jest odpowiednia wtyczka na oficjalnych stronach - w razie czego.

(Golden Finger) #9

U偶ywam OE od wiek贸w, nigdy nie mia艂em z nim problem贸w.

Przestrzegam podstawowych zasad:

1. U偶ywam programu Poptray do przegl膮dania nag艂owk贸w wiadomo艣ci.

Prawie ka偶d膮 tre艣膰 wiadomo艣ci mog臋 poprzez ten program przeczyta膰, nie 艣ci膮gaj膮c poczty n adysk.

Ka偶d膮 podejrzan膮 wiadomo艣膰 kasuj臋 poprzez Poptray na serwerze.

1. Je艣li mam mo偶liow艣膰 przejrzenia wiadomo艣ci przez www, to zanim 艣ci膮gn臋 poczt臋 na dysk, najpierw sprawdzam j膮 przez witryn臋.

2. Co jaki艣 czas robi臋 r臋cznie kopi臋 katalogu z ca艂膮 poczt膮, dla mnie jest to najwygodniejsze.

:okulary: