Klient poczty

(Pyra20) #1

jakich uzywacie ? jakiego polecacie ?

mozecie sie tu wypowiedziedc, bo nie mam pojecia jedni mowia ze OE onni ze The Bat i nie mam pojecia, nogdy czegos takiego nie uzywalem i nie wiem :frowning:

(system) #2

ja moge poleci─ç incredimailXE dosy─ç dobry program, mi┼éa szata graficzna, ciekawe funkcje jak wyb├│r sposobu powiadamiania o nowym mailu, co┼Ť jak w filmie masz wiadomo┼Ť─ç, jedyny minus to to ┼╝e dosy─ç ci─Ö┼╝ko zdoby─ç spolszczenie, jednak gdyby┼Ť sie zdecydowa┼é(┼éa) to moge podes┼éa─ç program wraz ze spolszczeniem, sam program w wersji angielskiej jest na vortalu : 8)

bym zapomniał w wersji free program ma reklamy :confused: ale mi to nie przeszkadza :smiley:

(Piotrekjunior) #3

Ja od prawie 2 lat uzywam THE BAT i nigdy mnie nie zawiodl. Nawte gdyby mi placili za uzywanie OUTLOOKA to bym nie przyjal tejoferty. Moim zdaniem THE BAT to najlepszy program pocztowy dostepny w tym momencie na rynku. Bede gotaco namawial wzystkich znajomych zn ten program. Kupuj KOMPUTER SWIAT i instakuj go :slight_smile:

NIE POZALUJESZ :slight_smile: :wink:

(Mayster X) #4

ponadto poczytaj :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ÔÇŽ sc&start=0

ÔÇŽ :wink:

(Maney691) #5

Polecam Mozilla Thunderbird 1.0.7 PL !

(Jbviuhvbvui) #6

Ja polecam Mozilla Thunderbird 1.5

W ostatnim numerze PC Format jest por├│wnanie trzech program├│w pocztowych:

Mozilla Thunderbird 1.5

The Bat 3.71.03

Microsoft Outlook Express 6

Wygrał Mozilla Thunderbird 1.5 przed The Bat 3.71.03. Ostatni był Microsoft Outlook Express 6.

Mozilla Thunderbird 1.5 jako jedyny ma wbudowan─ů ochron─Ö antyspamow─ů i jest w odr├│┼╝nieniu od The Bat darmowy.

(Jado2) #7

ÔÇŽoraz w odr├│┼╝nieniu od The Bat! jest dziurawy jak ÔÇťser szwajcarskiÔÇŁ . Ochron─Ö ma jak diabli :mrgreen:.

MT

The Bat!

U┼╝ywam Opera Mail (dawniej M2) . Ten wbudowany w przegl─ůdark─Ö klient poczty ma min. t─Ö zalet─Ö, ┼╝e nie potrzeba instalowa─ç dodatkowego oprogramowania. Gdybym jednak mia┼é si─Ö przesi─ů┼Ť─ç (chocia┼╝ raczej to nie grozi), wybra┼ébym The Bat!.

LOL

(boczi) #8

Do The Bat! jest odpowiednia wtyczka na oficjalnych stronach - w razie czego.

(Golden Finger) #9

Używam OE od wieków, nigdy nie miałem z nim problemów.

Przestrzegam podstawowych zasad:

1. U┼╝ywam programu Poptray do przegl─ůdania nag┼éowk├│w wiadomo┼Ťci.

Prawie ka┼╝d─ů tre┼Ť─ç wiadomo┼Ťci mog─Ö poprzez ten program przeczyta─ç, nie ┼Ťci─ůgaj─ůc poczty n adysk.

Ka┼╝d─ů podejrzan─ů wiadomo┼Ť─ç kasuj─Ö poprzez Poptray na serwerze.

1. Je┼Ťli mam mo┼╝liow┼Ť─ç przejrzenia wiadomo┼Ťci przez www, to zanim ┼Ťci─ůgn─Ö poczt─Ö na dysk, najpierw sprawdzam j─ů przez witryn─Ö.

2. Co jaki┼Ť czas robi─Ö r─Öcznie kopi─Ö katalogu z ca┼é─ů poczt─ů, dla mnie jest to najwygodniejsze.

:okulary: