Klient zasad grupy

Witam,

 

Mam pewien problem ,a mianowicie, gdy odpalam system i loguje się na konto to wyskakuje komunikat : Nie można nawiązać polaczenia z usluga Klient zasad grupy.

 

W Menedżerze Zadań ta funkcja jest oznaczona jako Zatrzymany. ( probowalem odpalić ale jest Odmowa Dostepu )

 

Robiłem już skan programem BitDefender Seciurity oraz CCleanerem- nie pomaga.

 

Na dodatek, gdy odpaliłem lapka ( Lenovo z710 ) u znajomego na innym routerze to problem zniknął. Wrocilem do domu i laptop pochodzil 3 godziny tj. powinien, a potem znow to samo.

 

Jest to strasznie uciążliwe, ponieważ filmy na yt nie dzialaja, laptop przymula i mam mniej FPSow w grach.

 

Pozdrawiam.

Jaki system? Myślę, ze masz W8 lub W8.1. Problem często występuje przy opcji Fast Startup, spróbuj restart komputera (czyste uruchomienie).

No mam win 8.1 64 bit

 

Wielkie dzięki pomogło. Lecz boje się ze znowu się wylaczy Klient zasad grupy.

 

Jeszcze jedno pytanko male: co to jest Task Host Window ??

Ehh… znowu to samo. Pogralem chwile i znowu się wylaczylo. Postaram się uruchomić ponownie lapka ale tak się da caly czas. Jaka może być tego przyczyna?

Aktualizowałeś ostatnio jakieś sterowniki? albo czy nie zaczęło się to po aktualizacjach Windowsa?

Dzieki Leoncio. Już wszystko naprawione. Wystarczylo wylaczyc funkcje Fast Startup. Poczytalem trochę w necie i naprawiłem. Wielkie dzięki za pomoc