Klient zasad grupy

(Matiix2012) #1

Witam,

Mam pewien problem ,a mianowicie, gdy odpalam system i loguje się na konto to wyskakuje komunikat : Nie można nawiązać polaczenia z usluga Klient zasad grupy.

W Menedżerze Zadań ta funkcja jest oznaczona jako Zatrzymany. ( probowalem odpalić ale jest Odmowa Dostepu )

Robiłem już skan programem BitDefender Seciurity oraz CCleanerem- nie pomaga.

Na dodatek, gdy odpaliłem lapka ( Lenovo z710 ) u znajomego na innym routerze to problem zniknął. Wrocilem do domu i laptop pochodzil 3 godziny tj. powinien, a potem znow to samo.

Jest to strasznie uciążliwe, ponieważ filmy na yt nie dzialaja, laptop przymula i mam mniej FPSow w grach.

Pozdrawiam.

(Leoncio) #2

Jaki system? Myślę, ze masz W8 lub W8.1. Problem często występuje przy opcji Fast Startup, spróbuj restart komputera (czyste uruchomienie).

(Matiix2012) #3

No mam win 8.1 64 bit

Wielkie dzięki pomogło. Lecz boje się ze znowu się wylaczy Klient zasad grupy.

Jeszcze jedno pytanko male: co to jest Task Host Window ??

Ehh… znowu to samo. Pogralem chwile i znowu się wylaczylo. Postaram się uruchomić ponownie lapka ale tak się da caly czas. Jaka może być tego przyczyna?

(Leoncio) #4

Aktualizowałeś ostatnio jakieś sterowniki? albo czy nie zaczęło się to po aktualizacjach Windowsa?

(Matiix2012) #5

Dzieki Leoncio. Już wszystko naprawione. Wystarczylo wylaczyc funkcje Fast Startup. Poczytalem trochę w necie i naprawiłem. Wielkie dzięki za pomoc