Klik na partycje i

po kliknieciu w moj komputer mam trzy partycje, dwie dzialaja normalnie a po kliknieciu na trzecia pojawiaja sie w oknie wszystkie foldery i pliki ktore sa na tej partycji i potem okno sie zamyka i powrot do pulpitu :frowning:

A co masz na tej partycji???

rozne takie obrazki, dokumenty, prezentacje. a co to ma za znaczenie?

Czasami były problemy z plikami avi które powodowały podobne zachowanie. Jednak tam folderów. Mulił komp dlatego zapytałem.

Może poprostu jakiś syf… Przeczyść CCleanerem (do pobrania z vortalu dobreprogramy.pl) , SpyWarem moze …

Podaj może jakieś szczegóły:

-jaki masz system

-co to są za partycje - Fat16, 32, NTFS (czym zakładane)?

Spróbuję pomóc, niczego nie obiecuję

Jak masz wystarczająco dużo miejsca na innych dyskach to spróbuj przekopiować najważniejsze pliki na inny dysk np. „total commanderem” często pomaga tam gdzie zawodzi winda + rzecz jasna koniecznie skan na wirusy

mialam podobny problem z jedną partycją. przeskanowalam kasperskym -->wykrylo 5 trojanow, pare innych wirusow i juz dziala=)

jesli chodzi o system to windows xp, a jesli chodzi o system plikow to ntfs. skanowalem ostatnio clamwin’em i wywalalem wirusy. najlepsze jest to ze kazdy antyvirus wykrywa inne wirusy :stuck_out_tongue: totl commander dziala i widzi ta partycje akurat. dzieki za pomoc, sprobuje jeszcze jakims antyvirem go potraktowac, a jesli sa jakies inne sugestie co moze byc nie tak to bardzo poprosze :slight_smile:

Złączono Posta : 30.01.2006 (Pon) 14:42

niestety po przejechaniu ccleanerem nic sie nie zmienilo :frowning:

Co to za program ? ni znam:) spróbuj może jakiegoś lepszego antywira

Ja polecam ten

http://avast.com/eng/download-avast-home.html

Za darmochę przez 60 dni, po polsku, dobry a jak się zarejestrujesz to dostaniesz klucz aktywacyjny na cały rok (tez za darmo) potem po roku jeszcze raz rejestracja i nastepny klucz:)

Do tego częste aktualizacje, małe zużycie procka itp.

taki darmowy antyvir, ale dobry calkiem niezly, pokazuje gdzie wirusy siedze, sciezke dostepu znaczy i mozna spokojnie wywalic sobie. ok sprobujemy teraz avast :slight_smile: