Klikamy w piłeczkę - daje nam liczbę

Dzień dobry. Znalazłem problem, którego nie mogę znaleźć rozwiązania. Otóż chodzi mi o to, żeby zrobić takie coś, co po kliknięciu na piłeczkę, zwiększy licznik o jeden. Da sie coś takiego?

Tyle to i ja wiem :smiley: . Problem polega, że nie wiem jak. Raczej JavaScript też tego nie zje, zrobi to PHP, ale chciałbym bez MySQL, tylko w pliku tekstowym.

Nie. Wystarczy flash cs 3 pro i trochę chęci i umiejętności

Program masz TU

Chęci wielkie, umiejętności związane z Flash`em żadne. Ma ktoś jakąś szybką instrukcję obsługi?

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 15:56 został dopisany post przez plunio7

Sądzę, ze to musi wnikać przez połączenie licznika z sondażem. Klikasz w sonaż (piłka) i powiększa się liczba goli.

http://www.google.com/search?client=ope … 8&oe=utf-8

Dziękuję adpawl , pokobinuje coś z tym, ale mi bardziej chodzi o po kliknięciu w obrazek zwiększa się licznik o jeden.

W dniu 11.05.2008 , o godzinie 11:49 został dopisany post przez plunio7

PHP mi nie pasi za bardzo, za to wymyśliłem coś z JavaScript. Zdarzenie onclick i inkrementacja. Znalazłem nawet skrypt tylko teraz nie wiem jak to poskładać, aby po kliknięciu na piłeczkę (onclick) zwiększał się plik o jeden (inkrementacja) i wyświetlał mi to obok :).

cool![/code]

[code]var linki = document.getElementsByTagName(‘a’); for(i=0; i < linki.length; i++) { if (linki[i].className==‘costam’) linki[i].onclick = costam; // nazwa funkcji bez ()! /* można też użyć: linki[i].onlick = function() {return costam(para,metry);} */ }

I tylko teraz jak to przerobić na moje warunki, jeżeli ktośby mi powiedział (jestem dopiero początkującym w dziedzinie JavaScript i PHP).

W dniu 11.05.2008 , o godzinie 15:23 został dopisany post przez plunio7

wie ktoś to?