Klikanie w ikonę nie działa. Niebieskie kółko. Zrzut ekranu


Zabawka taka,:

Ale o co chodzi? :laughing:

Też się zastanawiam o co biega…

może F11 wciśnięty?

A tam, @jajecpl waja z nas robi, klika w ikonę edge i zanim załaduje się edge, to jajecpl klika prtsc. A jak ma wyłączoną przeźroczystość, to pokazuje w pierwszej sekundzie białe tło.
Jak sam napisał - to zabawka taka.
W pierwszym screenie białe tło i zaznaczona ikona edge. Drugi palec już czekał na klawiszu, żeby z prędkością łapania pcheł zrobić screen. Dla ciekawskich :wink:
Inna sprawa, to On ma muła edge, choć u mnie te pół sekundy, to kupa czasu… Czyli - nie zdążyłem z ikony na pasku, ale zdążyłem z ikony na pulpicie.

Nie robiłem w waja. Znalazłem przyczynę. Firewalla comodo sobie zainstalowałem i potrzebował restartu.

Mam tylko systemowy firewall, ale udał mi się ten myk z edge, który otwierając się wyświetla białą stronę - daje się wyłapać. Inne przeglądarki wskakują z paskami narzędziowymi.
Nie lubię firewalla comodo, bo nawet po odznaczeniu dorzuca parę aplikacji zaczynając od geekbundle. Ale to idzie odinstalować osobno. Jedynie lubiłem comodo ice dragon - była najszybszą przeglądarką, jaką widziałem. W lipcu 2019 zdechła. Szkoda.

Przy instalacji czegokolwiek na windowsie, to trzeba myśleć. Jak ktoś nauczony do apt-get, pacman -Sy czy tym podobne to się może zamotać.

A ja naiwny myślałem że zanim się cokolwiek na czymkolwiek zainstaluje, to dobrze wiedzieć co się instaluje oraz jak się to robi. Tym bardziej że developer daje instrukcję.

Kilometr do czytania, i czasami w rodzimym języku.

Szczególnie w punkcie pobierz i zainstaluj. No jaj sobie nie rób.