Kliknięcie w C: lub D: w "Mój komputer" nie działa

Witam.

Mam problem słyszałem, że to robal, ale oceńcie sami. Podwójne kliknięciem w ikonę partycji C: lub D: w “Mój komputer” nie działa tak jak to zwykłe było, tylko wyświetla mi się opcja wyboru programu, który ma mi posłużyć do “uruchomienia” partycji. Skanowałem programem Norton Internet Security 2007, ale to nic nie dało, wrzucam więc loga z HiJackThis: http://wklej.org/id/b50233ad33 Proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)

usuń HJT

Napisz co dokładnie zrobiłeś przed tą zmiana.

Usunąłem jak napisałeś i zrestartowałem komputer, ale to nic nie dało na razie. A co robiłem wcześniej? Tak na prawdę przed majówką wszystko chodziło poprawnie, wyjechałem, a kiedy wróciłem wczoraj, zaraz po włączeniu komputera NIS 2007 zasygnalizował, że wykrył wirusa o nazwie: W32.Gammima.AG i go usunął i dopiero po tym zacząłem posługiwać się komputerem, ale kiedy tylko chciałem otworzyć partycję D: pojawił się wyżej opisywany przez mnie problem, za nim napisałem tego posta znalazłem na jakimś forum coś takiego: “Start -> Uruchom wpisać regsvr32 /i shell32.dll” ale to też nic nie dało. To praktycznie wszystko, co robiłem. Co można jeszcze zrobić?

Witam,

Ja mam dokładnie ten sam problem, dziś Kaspersky usunął jakiś wirus i od tego momentu nie mogę otworzyc żadnego dysku. Jeśli juz poradzisz sobie z tym problemem to napisz w tym temacie jak to zrobic.

Pozdr

Daj log z ComboFix

Jest tak, że uruchomiłem ComboFix, ale sam proces skanowania wyglądał trochę inaczej niż w instrukcji ze strony viewtopic.php?f=16&t=36654 , tzn. nie pojawiła się żadna taka opcja: “type 1 to continue, or 2 to abort” a sam komputer w czasie skanowania musiał się restartować, ale tak w końcu doprowadziło to do powstania takiego loga http://wklej.org/id/cd82e96c03 Widzę, że ComboFix usunął mi Asus Security Center i coś tam jeszcze, ale mogę już normalnie otwierać ikony partycji w “Mój komputer”, czy tak ma to zostać, czy coś jeszcze powinienem zrobić???

W dniu 06.05.2008 , o godzinie 8:12 został dopisany post przez xsiewcax

Właśnie się zorientowałem, że to skanowanie ComboFix’em spowodowało problem z moim NIS 2007 oto foto http://img.wklej.org/images/94624NIS2007.jpg Czy mam zrobić przywracanie systemu, czy to da się jakoś usunąć?

otwórz notatnik i wklej

Z menu Notatnika -> Plik -> Zapisz jako -> Zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, uruchom ponownie komputer