Kliknięcie w linka i zmiana koloru

Witam!

Jest takie coś, że jak się kliknie w linka to link zmienia kolor z niebieskiego na fioletowy. Jak zrobić żeby kolor niebieski powrócił o godzinie 24.00 ?

tylko nie wiem czemu akurat o 24:00 moim zdaniem jeżeli nie chesz aby się link zmieniał na fioletowy w fron page w właściwościach strony najelpiej ustawić sobie tak;

linkiniebieskie.jpg

kolor linka zależy od tego, czy był on odwiedzany czy nie, takie informacje zapamiętuje chyba przeglądarka internetowa, więc to od niej zależy kiedy kolor linka powróci do poprzedniego stanu

Nie ma bata. Mozesz edytowac wyglad odwiedzonych linkow, ale nie da sie zrobic tak, zeby automatycznie o konkrentej porze wracaly do stanu pierwotnego - to zalezy od wyczyszczenia keszu.

Chodzi mi oto że jest takie coś jak strony do zarabiania kodów. I zrobiem sobie liste ich w html. I chcę jak klikne to się zmiania np. na czerwony. I żebym wiedział w co wchodziłem. A o 24.00 chce żeby kolor znowy był zwykły dlatego że przybywają dodatkowe partie w grach. Np. na prizee.com są kropeczki jak niema parti w tej grze.

wyczyśc sobie wszystkie cookies, historie itp

A jakby dać tak:

?

Wtedy przeglądarka nie (powinna) cache`ować. Ale nie wiem jak to bedzie z linkami.