Kliknięcie w linka i zmiana koloru

(Patrol) #1

Witam!

Jest takie coś, że jak się kliknie w linka to link zmienia kolor z niebieskiego na fioletowy. Jak zrobić żeby kolor niebieski powrócił o godzinie 24.00 ?

(_Sylwan_) #2

tylko nie wiem czemu akurat o 24:00 moim zdaniem jeżeli nie chesz aby się link zmieniał na fioletowy w fron page w właściwościach strony najelpiej ustawić sobie tak;

linkiniebieskie.jpg

(Airborn) #3

kolor linka zależy od tego, czy był on odwiedzany czy nie, takie informacje zapamiętuje chyba przeglądarka internetowa, więc to od niej zależy kiedy kolor linka powróci do poprzedniego stanu

(Vikingus1) #4

Nie ma bata. Mozesz edytowac wyglad odwiedzonych linkow, ale nie da sie zrobic tak, zeby automatycznie o konkrentej porze wracaly do stanu pierwotnego - to zalezy od wyczyszczenia keszu.

(Patrol) #5

Chodzi mi oto że jest takie coś jak strony do zarabiania kodów. I zrobiem sobie liste ich w html. I chcę jak klikne to się zmiania np. na czerwony. I żebym wiedział w co wchodziłem. A o 24.00 chce żeby kolor znowy był zwykły dlatego że przybywają dodatkowe partie w grach. Np. na prizee.com są kropeczki jak niema parti w tej grze.

(_Sylwan_) #6

wyczyśc sobie wszystkie cookies, historie itp

(Tomekwieszczura) #7

A jakby dać tak:

?

Wtedy przeglądarka nie (powinna) cache`ować. Ale nie wiem jak to bedzie z linkami.