Kliknięcie w powiadomienie z portalu nie linkuje do komentarza; w mobilnym Safari

  1. Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 11_4 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/11.0 Mobile/15E148 Safari/604.1

  2. Chodzi o to powiadomienie:

  1. Problem polega na tym, że w mobilnym Safari powiadomienie nie jest linkiem, czyli nic się nie dzieje po kliknięciu na nie.

  2. Ten sam problem obserwuję także na iPadzie.

Na Chrome też nie zawsze uda się podlinkować do komentarza, nie zgłaszałem tego bo ten błąd jest od kiedy jestem tu zarejestrowany, czyli dosyć długo.

EDIT
Tyczy się zarówno wersji mobilnej jak i na PC.

1 polubienie

Od zmiany layoutu to na BlackBerrry już nawet nie dostaję nowych powiadomień, ani nie wyświetlaną się żadne komentarze pod artykułami, no ale można się tego było spodziewać po starej przeglądarce. Co innego Safari :smiley: musieli nieźle przekombinować tego swojego cms’a :smiley:

1 polubienie

Albo Safari nie dba o WebKit od kiedy Google wymyśliło sobie Blinka.

To na EDGE jest jeszcze gorzej. Dwa zrzuty, mój i @LORDEK

Nie wiem jak to komentować…

Ogólnie mobilna wersja jakoś klęczy. Na Androidowym chromie potrafi zamulić sama strona jak i menu główne czy menu powiadomień, a odpowiedź na kliknięcie powiadomienia jest trochę długa. Asus Zenfone 3 MAX, Android 7.1.1, Snapdragon 425, 3 GB RAM.

Najnowszy FF pod Androidem - to samo. Można sobie klikać i klikać, ale reakcji na to nie ma żadnej.

Co do Edge, to u mnie na wersji 42.0.0.2057 ładnie wyświetla.

Może 4 powiadomienia to za mało by odtworzyć błąd z rozjechanymi pozycjami - lub już poprawione i informacja będzie po naprawieniu klikalności / dotyku.

Piszesz o mobilnym Edge na W10M? Korzystasz z Insidera? Na mojej L950 caly czas v40.15254.489.0. Natomiast Androidowy Edge ma lekko zmodyfikowany kod.

1 polubienie

A ten, no to sorry.

Mój z Androida - Google Blink (EdgeHTML to wciąż nie Blink).

Hej,

Czy możecie sprawdzić, czy problem dalej występuje na tych samych urządzeniach ?

Owszem ale do tego potrzebne jest jakieś powiadomienie :wink:

Już leci :wink:

Bez powiadomienia jest gicior, bo nawet bez niego menu sie kitrało za tekst.

Działa :slight_smile:

Nie mam żadnego powiadomienia, więc nie mam jak sprawdzić.

Oki to teraz następne kwestie z enterami i playerem. Stay tuned :wink:

1 polubienie

@narandill A u mnie na mobilnym Chrome nie działa nadal, jak gdyby zwykły test w powiadomieniach, bez linków.

Incognito ?

Nie, normalnie. Jako zarejestrowany user.