Kliknięcie w powiadomienie z portalu nie linkuje do komentarza; w mobilnym Safari

Tak, w tej chwili działa :slight_smile:

Potwierdzam, u mnie też działa.
Mobilny EDGE (40.15254.489.0)

U mnie nie działa klikanie w powiadomienie, że nie mam reklam.

obraz

A wolałbym móc otwierać ten zielony pop-up (może się podnieść limit miesięcznych komentarzy i nie będę wiedział bo np. nawet na forum nikt się tym nie pochwali).

Hej,

Zrobione. :slight_smile:

U mnie też - na mobilnym Firefoxie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeżeli jest tak jak piszesz, to jest kolejny problem - żadnego powiadomienia nie dostałem.

1 polubienie

Hej,

To jeszcze polubię Twój post i zacytuję odpowiedź. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja z 3 polubiłem, czyli z polubień powiadomienia się zawiesiły (albo jest jakiś limit czasowy na wrzucanie komuś informacji o polubieniu np. 7 dni i polubienie starszego nie generuje powiadomienia).

Cytować na siłę nie mam zamiaru.

Heh, chyba wiem gdzie jest problem. Temat dotyczy komentarzy na portalu, a Wy robicie mi dobrze na forum :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie, dałem 2 - 3 like z https://www.dobreprogramy.pl/510990,freshmeat,Komentarze.html, wyszukując je.
Np. ten o warzeniu piwa na wadze https://www.dobreprogramy.pl/Startujemy-z-konkursem-zloz-komputer-dla-gracza,News,88984.html#komentarz-2449354

A like na forum działa sprawnie… jednie może sobie limitujesz ustawieniami o jednym like na dzień.

obraz

Mówiąc szczerze nie bardzo wiem czy może ktoś już o tym tutaj pisał ale zaryzykuję dodając własne zgłoszenie.
Chodzi o powiadomienia o odpowiedzi na komentarze. Od zmiany layout’u DP, po kliknięciu w te powiadomienia nie odznaczają się one jako przeczytane - trzeba ręcznie klikać w ptaszek żeby się nie wyświetlały.
Powiadomienia o polubieniu komentów działają tak jak wcześniej - po kliknięciu w takie powiadomienie automatycznie przestaje się wyświetlać jako nowe.
Osobiście sprawdzałem to na dwóch systemach - Linux Mint i W10, w kilku przeglądarkach (Opera, FF, Chrome i Vivaldi) oraz w mobilnym (adnrut 7.0) FF i Chrome. W żadnym scenariuszu powiadomienia o odpowiedziach nie zaznaczały się automatycznie jako przeczytane.
Nie jestem pewien czy jest to jakiś błąd po stronie serwera czy jakaś przemyślana zmiana działania powiadomień?

1 polubienie

Przenoszę Twój post tutaj, bo ten wątek traktuje ogólnie o problemach z powiadomieniami - problem z automatycznym odznaczaniem też się tutaj pojawił.