Klimatyzacja do 1000 zł „przynajmniej na jeden pokój”. Da się?

Już mam dość, jak w temacie. Ogrzewanie ogarniam, ale chłodzenie średnio. Wiatrak chodzi od tygodnia, ale to nie to. Temperatura teraz w pokoju 29,2.

Mam do sprzedania:



Ładnie wyczyszczę i będzie jak nowy :slight_smile:

A ten price? Ochłodzi mi 25 m2?

Z ceną się dogadamy :wink:

Tak teraz patrzę kilka lat ma. Rzuć hasło na priv. Się potargujemy :slight_smile:

:thinking::wink::wink::wink:https://mobirank.pl/2019/06/16/eco-cooler-to-wentylator-z-butelek-domowej-roboty/

Pomysł świetny, ale chyba jestem za leniwy. Ale przeczytałem, niezłe.

Można spróbować postawić zamrożone butelki przed wentylatorem

albo można i tak


albo tak

Albo otworzyć zamrażalnik w lodówce :joy:

1 polubienie

Dobra wygrałeś.

W sumie bardzo podobnie “działa” urządzenie, które chcesz sprzedać. I też grzeje “z tyłu”, jak zamrażalnik.

Jak dorzucisz 500 zł to masz już coś serio dobrego - https://aero7.pl/klimatyzator-przenosny/heiko-34-kw-am12heia4

Wydajność spokojnie wystarczy na pokój 25m2 :wink:

Niewiele już tego lata zostało. Fakt są wciąż upalne dni ale nie wiem czy sens jest instalowania klimy w tym roku gdy lato niedługo się skończy. Za dwa tygodnie wrzesień i z dania na dzień dni będę robiły się chłodniejsze. Więc nie wiem czy warto w tym roku inwestować w klimę bo dla mnie sezon klimowy dobiega końca.

Daj sobie spokój z półsrodkami. Marketowi klima typu split to koszt ok 1000 zł. Tylko trzeba sobie zamontować :slight_smile:

Chłopaki, nie pomagacie :joy:

Proponujesz sprzęt 500zł droższy (9000BTU), wymagający grubego montażu (split to kłucie ścian, czy wymiana okien?), od mojego przenośnego zestawu 7000BTU :wink:
Wiadomo, te 7000BTU jest może wygórowane, bo jest jeszcze przesył ciepłego powietrza rurą do okna, gdzie powstają straty, no ale zawsze :smiley:

Szukam chętnych na mój pancerny sprzęt ze sprężarką 20kg, a nie jakimiś wydmuszkami z kartonu 5kg :joy:

cena wywoławcza 700 zł + transport :wink: (szczegóły priv)