Klonowanie obrazu

Siema tak jak w temacie nie wiem gdzie włączyć tą opcje, chciałem sobie podłączyć kompa do TV i nigdzie nie znalazłem tej opcji:-( karta graf to GF 7300GT i stery zainstalowane są te co były dołączone do karty. Z góry wielkie dzięki za pomoc :slight_smile:

W paneli sterowania NVidia powinna być gdzieś opcja Konfigurowania wieli monitorów. Poszukaj dobrze i przeleć te kreatory co tam są, a powinno się udać. Dokładnie nie opiszę jak to się robi, bo telewizor mam za daleko, ale wiem, że to działa. Ewentualnie pobierz nowsze sterowniki, bo nie podałeś nr jakie masz zainstalowane. Ja mam 163,75 i ta opcja jest.

ja mam w do swojego gf 6600 podłączony tV przez s-video i nie moglem oglądać filmów bo zamiast filmu to miałem czarny ekran to w zielem i zainstalowałem TVTool i działa normalnie oglądam filmy i wszystko. a jeśli nie chcesz to masz tam na pewno w opcjach karty taka możliwość do wybory klonuj . wejdź do panelu sterowania tam powinieneś mieć NVIDIA control panel i tam wszystko jest . :smiley:

znalazłem tą opcje konfigurowanie wielu monitorów ale tam mam tylko opcje użyj jednego monitora(pojedzyncze) i nic więcej :frowning:

P.S TVTool ściągnąłem ten program i ide sprawdzić czy działa

P.S2 ściągnąłem ten program i przez chwile widziałem że są dwa monitonry tylko że zamiast tv był monitor domyślny i nie wiem jak skonfigurować ten program żeby dawał sygnał na tv, pomóźcie prosze:D

udało mi się włączyć klonowanie obrazu tylko zamiast wykryć mi tv mam ustawiony domyślny monitor na gf 7300gt:/ i nie wiem co zrobić żeby wykryło mi ten głupi telewizor:/

mi też nie wykrywa tv tylko jak mam włączonego i w moim przypadku ustawionego na s-video to mi go dopiero wykrywa