Klonowanie obrazu

Witam! !!

Mam problem ponieważ nie mogę sklonować obrazu po formacie kompa. Polega on na tym, że wchodząc w WŁASCIWOŚCI - USTAWIENIA _ ZAAWANSOWANE widze tylko 5 zakładek (Ogółne,karta, monitor, Rozwiązywanie problemów)natomiast nie widzę zakładki z nazwą mojej karty graficznej gdzie przed formatem ustawiałem klonowanie.

Jeśli wiecie co zrobić aby pojawiła się ta zakładka lub znacie inny sposób na sklonowanie obrazu proszę o podpowiedź.

Łukasz

Zainstalu Sterowniki Karty graficznej jeżeli o to biega :stuck_out_tongue:

Sterowniki instalowałem dodatkowo sprawdzałem w Menadżerze Zadań i podobno wszystko jest!

Jak karta i jaki system.

Wygląda dalej że pracujesz na sterze systemowym do karty grafiki.

W sumie powinienem zrobić to wcześniej podam kilka danych:

Laptop: HP PAVILION ZE4400

Karta: RADEON IGP 320M

System:Windows XP Proffesional 2002

Przypomnę, że przed formatem wszystko w tym temacie działało podobnie jak w moim stacjonarnym a mianowicie klonowanie znajdowalem w zaawansowanych właściwościach w zakładce z nazwą karty ATI.

Wcześniej też miałeś system XP.

Na płycie CD do lapa masz stery do karty grafiki,muszą być do XP,jak nie ma strona producenta lapa i stery pobierz do twojego modeli lapa i karty grafiki i systemu XP i zainstaluj.

Mieliście racje sterowniki, które pobrałem wczoraj ze strony HP były nie wystarczające przed chwilką dociągnołem jeszce jedne zainstalowałem i od razu poprawa. Wszystkim, którzy zainteresowali się tematem i mi pomagali wielkie dzięki!!