Kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

witam, mam drobny kłopot z szybkością napisów na allplayerze, niby ustawione jest równo a jednak napisy sie spozniają i to czasem bardzo. w ustawieniach troszke robiłem ale nic nie zapisywalem bo to i tak niedaje nic. moze jakis inny program ktos radzi? no chyba ze ktos jest ogromnym szczęśliwcem i posiada odcinki Cowboya Bebopa z ładnie wbudowanymi polskimi napisami który był puszczany na Hyperze… mam jedynie z angielskimi napisami które są ładnie dopasowane, a polskie niezle sie opozniają o czym już pisałem i czasem niewiadomo o co chodzi na ekranie bo tak jest pomieszane. jesli mozna to prosze o jakąs pomoc lub porady. dodam jeszcze ze kombinowałem z napisami poprzez napi-projekt, ale to całkiem niewyszło-trzy pary napisów po odpaleniu odcinka…

Zobacz jak pójdzie przetłumaczenie angielskich napisów: http://translate.google.com/translate_t#

Windows Media Player - teraz odtwarzane - więcej opcji - typy plików i odhaczamy - ok

teraz zrobimy żeby Windows Media Player czytał ci napisy

Windows media player a włączanie napisów

metoda 1

Można zrobić to przez filtr ffdshow.- wchodzimy w zakładkę i z lewej strony na liście znajdujemy napisy i odhaczamy - ok i nam czyta film z napisami

metoda 2

Zainstaluj wtyczkę DivXG400 działa z każdym odtwarzaczem

potrzebujesz tego kodeka :

http://www.free-codecs.com/download/DivXG400.htm

Bo to żeby były znaki PL zależy od kodeka/filtra sam w sobie WMP nie obsługuje wyświetlania napisów w filmach *.avi

divxg400 - wystarczyło tam zmienić na polisch i styl środkowoeuropejski i już wszystko gra

jeżeli chcesz bardzo używać programu Windows Media Player to przy tych kodekach które podałem będzie program DirectVobSub który otwiera napisy nawet w WMP

Polecam ci ten odtwarzacz a zapomnisz o problemach z filmami KMPlayer 2.9.3.1428 portable waga ok 40MB środku kodeki i po kłopocie szukać w Google i nie będziesz chciał innych odtwarzaczy znać .

KMPlayer 2.9.3.1428 portable a lektor

działa bez problemu.

F2 > Przetwarzanie napisów > Wielokrotne języki/TTS: Tekst do mowy:

Zaznaczyć: odczytaj napisy filmu włączając tekst

Wybrać z pola silnik TTS: Ivona 1,0s