Kłopot z Avira AntiVir Personal

(Jola Rybka) #1

Od dwóch tygodni testuję Avira AntiVir, wszystko do tej pory było OK.

Ale dzisiaj nie zaktualizował definicji wirusów, nawet na żądanie.

Gdy włączam "Start update" to każe mi czekać. I tak czekam i czekam i nic.

W Statusie , "Last update" mam zaznaczone na żółto z wykrzyknikiem.

Co mam zrobić ? Proszę o radę.

(JarekMk) #2

Dzisiaj została wydana nowa paczka 12 MB - nowy silnik + definicje i serwery są masakrycznie zawalone... Pozostaje czekać...

(Kombosista) #3

Dziś wyszła nowa wersja bazy wirusów.Widocznie Ich serwery są przeciążone,(bo każdy ściąga update).Wiem bo też tak mam.Spróbój pobrać update jutro.

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 21:47

Ja też nie mogę pobrać update z tego samego powodu.Serwery są straasznie zamulone.Pzostaje czekać,aż sie uspokoi i wtedy normalnie i w spokoju zassać.

(JarekMk) #4

Dzisiaj śliczniesię ściągneło o 4.45 rano :smiley: Ale Paczuszka 12 MB i updat porządny, nowy silnik dali i co najlepsze teraz program zjada mniej ramu :slight_smile:

PZDR!

(Jola Rybka) #5

Dzisiaj mój Avira AntiVir się zaktualizował, trochę dłużej to trwało ,ale jest.

Dzięki serdeczne za odpowiedż.

Mam jeszcze jedno pytanie: czy można Avira tak ustawić ,żeby aktualizował się więcej niż raz dziennie i czy to wystarczy?

W innych można było nawet co godzinę.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Złączono Posta : 10.06.2006 (Sob) 17:09

Dzisiaj mój Avira AntiVir się zaktualizował, trochę dłużej to trwało ,ale jest.

/tzn.baza wirusów oraz silnik/

Dzięki serdeczne za odpowiedż.

Mam jeszcze jedno pytanie: czy można Avira tak ustawić ,żeby baza wirusów aktualizowała się więcej niż raz dziennie i czy to wystarczy?

W innych można było nawet co godzinę.

Pozdrawiam. Uśmiech...

(Wojtas_16) #6

Raz dziennie wystarczy. Ale jeśli chcesz żeby robił to częściej to po szperaj w ustawieniach aktualizacji powinna być tam możliwość zwiększenia częstotliwości aktualizacji. Ale program przeprowadza aktualizacje w tedy kiedy mu to najbardziej odpowiada.

Sory za pomyłkę.

(JarekMk) #7

Czytaj co piszesz... Nie da sie ustawić updatu szybszego niż raz dziennie :slight_smile: Bo i po co... Skoro już się aktualizuje to ściąga nie 2 sygnatury tylko ok. 100...

pzdr!

(Jola Rybka) #8

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dla czego Avira AntiVir nie pobiera aktualizacji bazy wirusów /już trzeci dzień/.

Do tej pory sprawował się b.dobrze, ale obawiam się, że może mi zaśmiecić

kompa.

Proszę o radę .

Dzięki.

(Myszonus) #9

--> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

(Jola Rybka) #10

Dzięki za szybką odpowiedż. Właśnie się zaktualizował.Cieszę się ,bo to naprawdę dobry program i nie chcę z niego rezygnować.

Pozdrawiam. :slight_smile: