Kłopot z Avira AntiVir Personal

Od dwóch tygodni testuję Avira AntiVir, wszystko do tej pory było OK.

Ale dzisiaj nie zaktualizował definicji wirusów, nawet na żądanie.

Gdy włączam “Start update” to każe mi czekać. I tak czekam i czekam i nic.

W Statusie , “Last update” mam zaznaczone na żółto z wykrzyknikiem.

Co mam zrobić ? Proszę o radę.

Dzisiaj została wydana nowa paczka 12 MB - nowy silnik + definicje i serwery są masakrycznie zawalone… Pozostaje czekać…

Dziś wyszła nowa wersja bazy wirusów.Widocznie Ich serwery są przeciążone,(bo każdy ściąga update).Wiem bo też tak mam.Spróbój pobrać update jutro.

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 21:47

Ja też nie mogę pobrać update z tego samego powodu.Serwery są straasznie zamulone.Pzostaje czekać,aż sie uspokoi i wtedy normalnie i w spokoju zassać.

Dzisiaj śliczniesię ściągneło o 4.45 rano :smiley: Ale Paczuszka 12 MB i updat porządny, nowy silnik dali i co najlepsze teraz program zjada mniej ramu :slight_smile:

PZDR!

Dzisiaj mój Avira AntiVir się zaktualizował, trochę dłużej to trwało ,ale jest.

Dzięki serdeczne za odpowiedż.

Mam jeszcze jedno pytanie: czy można Avira tak ustawić ,żeby aktualizował się więcej niż raz dziennie i czy to wystarczy?

W innych można było nawet co godzinę.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Złączono Posta : 10.06.2006 (Sob) 17:09

Dzisiaj mój Avira AntiVir się zaktualizował, trochę dłużej to trwało ,ale jest.

/tzn.baza wirusów oraz silnik/

Dzięki serdeczne za odpowiedż.

Mam jeszcze jedno pytanie: czy można Avira tak ustawić ,żeby baza wirusów aktualizowała się więcej niż raz dziennie i czy to wystarczy?

W innych można było nawet co godzinę.

Pozdrawiam. Uśmiech…

Raz dziennie wystarczy. Ale jeśli chcesz żeby robił to częściej to po szperaj w ustawieniach aktualizacji powinna być tam możliwość zwiększenia częstotliwości aktualizacji. Ale program przeprowadza aktualizacje w tedy kiedy mu to najbardziej odpowiada.

Sory za pomyłkę.

Czytaj co piszesz… Nie da sie ustawić updatu szybszego niż raz dziennie :slight_smile: Bo i po co… Skoro już się aktualizuje to ściąga nie 2 sygnatury tylko ok. 100…

pzdr!

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dla czego Avira AntiVir nie pobiera aktualizacji bazy wirusów /już trzeci dzień/.

Do tej pory sprawował się b.dobrze, ale obawiam się, że może mi zaśmiecić

kompa.

Proszę o radę .

Dzięki.

–> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Dzięki za szybką odpowiedż. Właśnie się zaktualizował.Cieszę się ,bo to naprawdę dobry program i nie chcę z niego rezygnować.

Pozdrawiam. :slight_smile: