Kłopot z ekranem

Od soboty coś dziwnego dzieje się z moim ekranem. Chciałem go wyłączyć, a on po naciśnięciu przycisku wyłączył się i włączył. Wczoraj chciałem go włączyć, to włączył się, wyłączył i na nowo włączył. Rozumiem, że to coś dzieje się z przyciskiem.

Codziennie przy uruchamianiu komputera włączam ekran a przy wyłączaniu to samo robię z ekranem a następnie wyłączam listwę.

Może nie powinienem wyłączać ekranu tylko pozwolić mu, żeby automatycznie się uruchamiał wraz z komputerem tylko czy wtedy się nie zepsuje, bo w takiej opcji zanim uruchomi się windows do końca to kilka razy przycisk ekranu zmienia się z zielonego na żółty. I czy włączanie i wyłączanie ekranu za pomocą listwy nie zepsuje go?

1 polubienie

Z tego co rozumiem to chodzi o komputer PC , a nie laptopa.
Może być to kwestia tego, że komputer Masz bardziej zaśmiecony komputer, zlapałeś jakiś syf lub po aktualizacjach coś się zmieniło. Mam poważne wątpliwości by miało to być związane z przyciskiem :wink: Póki miałem Windows 8.1 to mój laptop tak zawsze startował. Po przejściu na Windows 10 problemu nie ma.

Mam PC Windows XP, po skanowaniu wirusa brak, aktualizacji już od dawna nie ma, JetClean czyści codziennie system.

Ciekawe, że przy tych dwóch problematycznych kliknięciach zaraz klikałem przyciskiem z 10 razy i nic się nie działo, ale może powoli się psuje.

1 polubienie

Przycisku od monitora nie ruszaj. Wyłączaj kompa normalnie, a potem pstrykaj listwę.

Nic się nie popsuje.

2 polubienia