Kłopot z gasnącym monitorem

Witam serdecznie, czy mógłby mi ktoś pomóc, ponieważ mam problem z gasnącym bez przyczyny monitorem wygląda to tak jakby był wprowadzony w stan czuwania, ale to nie jest to ponieważ mam tą funkcię wyłączoną i nieraz nawet robiąc coś przy komputerze po prostu gaśnie i muszę go wyłączyc i włączyć by znów działał. Obawiam się ze to wina jakiegoś wirusa. Ale po skanoaniu nie wyszukało mi niczego. Jeśli ktoś spotkał się z czymś podobnym proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Jakim antyvirem go skanowałeś?

Daj logi … może ktoś sprawdzi

a może to wina zasilacza

a co ma zasilacz do monitora, :shock:

no chyba że ma podłączony monitor pod zasilacz ale to chyba w starszych konstrukcjach

Jakiś czas temu miałem podobny problem.Monitor na chwilę gasł.Pomogło przeinstalowanie sterowników karty graficznej.

Zasila kartę graficzną która ma dużo wspólnego z monitorem. proszę powstrzymuj sie od takich postów nic nie wnoszących do tematu.

W zasadzie to nic odkrywczego, ale najprościej gdybyś podłączył ten monitor do innego na pewno sprawnego komputera (jeśli to monitor crt nie funduj mu po drodze terapii wstrząsowej) wtedy będzie wiadomo na czym się stoi.

bywa żekarta graficzna nie współpracuje dobrze z monitorem

-pomimo, że jest sprawna i monitor też

–dziwna przypadłość, ale mi się taka trafiła…

Ja mialem tagi problem jak ty okazało sie że przewód od zasilacza byl lekko przerwany i niekiedy nas chwile przestawał przewodzić . :lol: Wymieniłem go i jest ok !

Witam ponownie czy loga wygenerować combofix-em? Czy robić jakiś plik .txt który później nanieść na combofix-a?

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 14:38 został dopisany post przez aya24

Skanowałam avastem , później online kaspersky-m , w tej chwili odinstalowałam avasta bo podobno przepuszcza i zainstalowałam AVG.

Loga genereujesz samym combofixem