Kłopot z instalacją CCLEANER


(Malikinternecik) #1

Witam

dzisiaj chciałem zainstalować ten programik i po pobraniu otwiera mi się okno windows temporary internet files -i tam jest ccsetup i spis plików : lang ccleaner ccleaner64 License portable.dat.Przy każdym tym pliku podany jest procent instalacji(?) np 64% itp .Czyli tka jakby nie chciał się zainstalować czy jest jakiś sposób? kilkam na te pliki to wyskakują w obcojęzycznej wersji i nie wiem jak to ugryżć żeby zainstalować.

Aha wczesniej pobierałem ten program i nie było żadnego problemu,dzisiaj dla sprawdzenia pobrałem inne programy z tego portalu i jest ok pobieram normalnie tyko z ccleaner jest kłopot.


(falcon89) #2

Pobrałeś wersję portable.

Instalator http://www.piriform.com/ccleaner/download/slim//downloadfile (wersja Slim, bez toolbar’ów).

Możesz też używać wersji portable (nie wymaga instalacji).


(Semtex) #3

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.