Kłopot z JavaScript

Witam,

Mam pewnien kłopot , otóż gdy chcę otowrzyć pewną strone wyskakuje mi taki komunikat :

"Niestety przegladarka która się posługujesz, wywołuje błędy w obsłudze kodu JavaScript Jezli błąd będzie się powtarzał to może

powinieneś zmienić przegladarkę na nowszą ?"

W zwiażku z powyzszym nie wiem co jest grane :slight_smile: Mam najnowasz Jave ale słyszalem że Java i JavaScript to co innego. Ale gdzie moge pobrać czy co mam zrobić żeby to JavaScript działało poprawnie?

Jeśli któs sie orientuje w temacie prosze o help

Pozdro

Mam najnowaszą Opere 9.23…

Nic nie wnoszące do sprawy OTy -> KOSZ

Kai88 - Podaj adres tej strony

Wątpię, by był to komunikat JAVY lub tymbardziej przeglądarki. Zauważ, że komunikaty systemowe jasno określają jak masz sobie poradzić z problemem, a nie wypisują dziwny komunikat typu “Zmień przeglądarkę na nowszą”. Myślę, że komunikat wpisany jest w kod strony. Podaj adres stronki to się przekonamy.

http://www.nbportal.pl/do/course?course … onId=15118 gdy wchodze na tą stronke i wybieram temat 1 które chce opracowac wlasnie mi wyskakuje ten blad

To jest panel logowania. Na nim jest błąd, czy mas tam konto i próbujesz zlinkowac coś, do czego nie mamy dostępu.

Proponuje skontaktować się z administratorem strony.

W innej przeglądarce tez jest ten błąd ??

Znaczy ja mam tam konto swoje. I tam mam w srodku liste tematow i gdy wybieram odpwiedni temat to wlasnie ten blad mi wyskakuje. Aha na mozilli mi dziala ale strasznie wolno i dlatego wolałbym na operze. Wydaje mi sie że cos może mam w opcjach opery nie ustawione , ale wlasnie nie wiem co…