Klopot z kompem

witam.jestem niebardzo doswiadczonym uzytkownikiem komputera,mam problemy np z mozilla poniewaz musze dlugo czekac az sie otworzy ok min,nie pomoglo odinstalowanie,2klopot to corza czestsze pojawianie sie czarnego ekranu z napisem problem przy uruchamianiu komputera.nie znam przyczyny problemow,mialam zainstalowanego spyt doctora ale nadal co dzien system pokazyje ok 20 zagrozen,dzieci graja w;’ metina"i inne gry na internecie ja sciagam filmy z dark warez.prosze o pomoc czy musze wgrac na nowo windowsa i co jest przyczyna klopotow?anna ![-o<

akta26 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Hmm, co do Mozilli. Sam FF uruchamia się dosyć długo jak na standardowe przeglądarki ( jest to bodajże najdłużej uruchamiająca się przeglądarka). Pomóc może przeczyszczenie komputera takimi programami jak: CCleaner, Odkurzacz, Auslogics Disk Defrag, Ad-Aware, Spybot Search&Destroy, dodatkowo obowiązkowy antywirus, z darmowych polecam Avast albo AVG Anti-Virus Free + od czasu do czasu usunięcie historii i ciasteczek (cookies) przeglądarki, ale tym zajmuje się też CCleaner. Ew. zmiana przeglądarki (błyskawicznie chodzi i uruchamia się np. Google Chrome). Napisałaś, że się nie znasz, dlatego wcześniej sobie najlepiej poczytaj. Oczywiście tych programów trzeba używać, bo samo ich zainstalowanie nic nie da :smiley: To może też rozwiązać drugi problem, choć nie musi, bo może być on bardziej złożony i wtedy problem rozwiązałby format, czyli tak jak napisałaś wgranie nowego windowsa. Zrobią to w sklepie komputerowym (ale za to sporo wezmą) więc najlepiej jak zrobi to znajomy informatyk, kolega itp, żeby po prostu nie przepłacić, no chyba że potrafisz sama :slight_smile: