Kłopot z odinstalowaniem ABBYY FineReader 8.0

Cześć,

mam problem z całkowitym odinstalowaniem programu FineReader. Prawdopodobnie jeden z członków mojej rodziny próbował go samodzielnie usunąć, zrobił jednak to w tak niefortunny sposób, że pomimo iż nie ma folderu z programem, to jednak jest on w dodaj/usuń i nie da się go usunąć, próbowałem wielu programów do usuwania aplikacji jednak żaden nie pomógł, problem jest tym gorszy, że nie mogę zainstalować ponownie programu, gdyż “jest już zainstalowany na tym komputerze”… Przeszkadza również to, że gdy chce wziąć na właściwości jakiegokolwiek folderu wyskakuje komunikat o dograniu tej opcji z płyty:

komunikatch3.th.jpg

Niestety płyty nie posiadam, bo dałem gościowi co wyjechał sobie do Anglii, mój system to Win XP mediacenter,

Proszę o pomoc.

program EasyCleaner posiada opcję kasowania skrótów źle usuniętych programów ponad to przy okazji zrób porządek w rejestrze tym programem :slight_smile:

Próbowałem wcześniej i tym programem, też nie dało rady :cry:

LukaszS

Spróbuj CleanHandlers v2.3

Pozdrawiam

Przecież ten program ma całkowicie inne zastosowanie.

Barnaba

  • przyznaję, że poleciłem ten program na sugestię kolegi, nie znając wcześniej jego właściwości. Po Twojej uwadze ściągnąłem program i po sprawdzeniu, oczywiście - sypię głowę popiołem…

Mam nadzieję, że LukaszS wybaczy mi wprowadzenie w błąd…

Pozdrawiam