Kłopot z odpaleniem gier

Witam nie wiem czy to od laptopa czy od gier ale myślę,że od laptopa gdy instaluję grę i włącze to albo sama się wyłącza lub komp mi się wyłącza i jeszcze jest tak ,że gdy zainstaluję grę i gram puki nie wyłącze laptopa to wszystko w porządku a gdy wyłącze laptopa i chcę zagrać to już nie mogę bo wyskakuje jakiś błąd wiecie co mu dolega?

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

adioza , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum piszemy po polsku, wiec proszę, popraw błędy w swoim poście.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Hmm, pierwsze co mi przyszło do głowy to temperatury, sprawdź je. Napisałeś też, że wyskakuje jakiś błąd, na forum wróżek nie mamy, więc napisz co w tym błędzie pisało.

Ile masz miejsca na dysku?

200GB

nic z powyższych, aby cokolwiek można było stwierdzić musi podać treść komunikatu, temperatury? problem temperatur by był wtedy gdy naprzykład w trakcie gry łapał by resety, na podstawie tego co napisał ja celuje w brak biblioteki directX, ale musi podać treść komunikatu żebyśmy wiedzieli coś więcej, pojemność dysku nie ma tu nic do tego

za każdym razem inny błąd wyskakuje

Dodane 19.03.2012 (Pn) 17:33

od temp. też nie np teraz odpaliłem metina to mi się komp odrazu wyłączył

Dodane 19.03.2012 (Pn) 17:37

ja tak sobie myślę, że to może być przez jakiegoś wirusa

no to podaj jeden z treści tych błędów, ściągnij i zainstaluj: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35

masz komputer czy laptopa? podaj specyfikacje komputera, oraz wiek. czy występuje niebieski ekran ( BSOD ) ?

Komputer się wyłącza czy resetuje? Jeśli resetuje to przejdź do Mój komputer>Właściwości>Zaawansowane ustawienia systemu>Uruchamianie i odzyskiwanie>Ustawienia i odznacz Automatycznie uruchom ponownie (tak jest na Windows7, nie pamiętam już jak to było na XP ale podobnie). Wtedy zamiast resetu pokaże się niebieski ekran z kodem błędu, przepisz go i podaj na forum. Gdyby to były problemy z DirectX komputer by się nie wyłączał/resetował tylko wyświetlał błąd. Autor musi podać podać zawartość tego błędu.

Więc przeskanuj komputer tym.

mniej więcaj taki przepraszamy wystąpił błąd pliku dll…

coś w tym stylu tylko za każdym razem inny plik

Dodane 19.03.2012 (Pn) 19:32

zeskanowałem zresetowałem laptopa i teraz mozilla mi się rozwaliła jacież pierdziele

więc może być albo problem z directX , byćmoże infekcja sality, przeskanuj malwarebytes, oraz wykonaj logi OTL według instrukcji na naszym forum otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html