Kłopot z odpaleniem gier

(Adioza97) #1

Witam nie wiem czy to od laptopa czy od gier ale myślę,że od laptopa gdy instaluję grę i włącze to albo sama się wyłącza lub komp mi się wyłącza i jeszcze jest tak ,że gdy zainstaluję grę i gram puki nie wyłącze laptopa to wszystko w porządku a gdy wyłącze laptopa i chcę zagrać to już nie mogę bo wyskakuje jakiś błąd wiecie co mu dolega?

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

adioza , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum piszemy po polsku, wiec proszę, popraw błędy w swoim poście.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Barteek 967) #3

Hmm, pierwsze co mi przyszło do głowy to temperatury, sprawdź je. Napisałeś też, że wyskakuje jakiś błąd, na forum wróżek nie mamy, więc napisz co w tym błędzie pisało.

(Rufus2009) #4

Ile masz miejsca na dysku?

(Adioza97) #5

200GB

(Villy) #6

nic z powyższych, aby cokolwiek można było stwierdzić musi podać treść komunikatu, temperatury? problem temperatur by był wtedy gdy naprzykład w trakcie gry łapał by resety, na podstawie tego co napisał ja celuje w brak biblioteki directX, ale musi podać treść komunikatu żebyśmy wiedzieli coś więcej, pojemność dysku nie ma tu nic do tego

(Adioza97) #7

za każdym razem inny błąd wyskakuje

-- Dodane 19.03.2012 (Pn) 17:33 --

od temp. też nie np teraz odpaliłem metina to mi się komp odrazu wyłączył

-- Dodane 19.03.2012 (Pn) 17:37 --

ja tak sobie myślę, że to może być przez jakiegoś wirusa

(Villy) #8

no to podaj jeden z treści tych błędów, ściągnij i zainstaluj: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35

masz komputer czy laptopa? podaj specyfikacje komputera, oraz wiek. czy występuje niebieski ekran ( BSOD ) ?

(Barteek 967) #9

Komputer się wyłącza czy resetuje? Jeśli resetuje to przejdź do Mój komputer>Właściwości>Zaawansowane ustawienia systemu>Uruchamianie i odzyskiwanie>Ustawienia i odznacz Automatycznie uruchom ponownie (tak jest na Windows7, nie pamiętam już jak to było na XP ale podobnie). Wtedy zamiast resetu pokaże się niebieski ekran z kodem błędu, przepisz go i podaj na forum. Gdyby to były problemy z DirectX komputer by się nie wyłączał/resetował tylko wyświetlał błąd. Autor musi podać podać zawartość tego błędu.

Więc przeskanuj komputer tym.

(Adioza97) #10

mniej więcaj taki przepraszamy wystąpił błąd pliku dll....

coś w tym stylu tylko za każdym razem inny plik

-- Dodane 19.03.2012 (Pn) 19:32 --

zeskanowałem zresetowałem laptopa i teraz mozilla mi się rozwaliła jacież pierdziele

(Villy) #11

więc może być albo problem z directX , byćmoże infekcja sality, przeskanuj malwarebytes, oraz wykonaj logi OTL według instrukcji na naszym forum otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html