Kłopot z przeglądarkami po zainstalowaniu AVG

Tak to wygląda:

r.png

Wejdź w Mozilla potem w Firefox \> potem w \Profiles****.default\>searchplugins< - chodzi o to co w tym folderze jest (searchplugins)

Ok, mam to:

w.png

askcom możesz od kopa usunąć. Tego czego się spodziewałem to tutaj nie ma.

Odpal Foxa w polu wyszukiwarki kliknij w , Przechwytywanie__.JPG

Ja pierniczę taki banał niby ,a ile trzeba się nakombinować…

Teraz już jest, ale teraz co moge sobie jeszcze raz zainstalowac od nowa AVG czy coś innego darmowego lepszego byś radził ?

Jak jesteś w miarę rozsądnym userem to Ci wystarczy Panda Cloud + zapora Windows + okresowy pełny skan Malwarebytes Antimalware . Możesz rownież zainstalowac Virustotal Uploader > spod prawego myszki na pliku > wyślij do > VirusTotal ,wysyłasz do skanu podejrzany plik. Tu masz Pande Cloud PRO na pół roku: http://www.facebook.com/cloudantivirus (chciałem Ci wstawić instalkę ale coś mi szwankuje upload) . Ciężko mi polecić coś innego ,nie wiem czy jest potrzeba ,oraz co i kto potrzebuje.

Toolbar i Save Search usuniesz instalatorem AVG z opcji dodaj usuń składniki-w czasie instalacji niestandardowej.Tam z listy musisz odznaczyć save search i coś tam z nazwą save-już nie pamiętam.Druga karta odznacz toolbar i wyszukiwarkę.Robiłem u siebie-usunęło cacy-potem tylko aktualizacja[przeglądałem co mi chce zapisać aktualizator].Gotowe,wywaliłem z kompa.

A co jest lepsze Panda Cloud czy AVG ? Bo nie wiem które wybrać. Uzywając AVG było ok dopóki się nie zaaktualizował do nowszej wersji i tam się pojawił problem z toolbar. Laptopa mi też nie zamulał. Co mi radzicie ?

Ciężkie pytanie…Dla mnie Panda :smiley: . Tu masz jeszcze licencje na rok za free : Trend Micro Titanium Antivirus ,ponoć jest całkiem niezły.