Klopot z siecią (dwa kompy)

witam, połączyłem dwa kompy w siec, według prezentacji zamieszczonej na stronce dobre porogramy, otóz internet na drugim komputerze działa bez zarzutu, jest kłopot z udostępnianiem i ścią ganiem plików z drugiego kompa na pierwszy (wyskakuje komunikat ze nia mam odpowiednich uprawnien), odwrotnie działa. HELP

Miałem identyczny problem kiedyś. Nawet ostatnio. Mnie pomogło ponowne skonfigurowanie sieci i wybranie innej grupy roboczej.

Natomiast kiedyś też mnie to spotkało i nic nie pomagało. Dopiero kiedyś przy okazji po przeinstalowaniu obu systemów wszystko wróciło do normy.

A widzisz drugiego kompa w Moje miejsca sieciowe ? Jeśli tak to udostępnij cos,i zobacz czy sie da

Tak, kompa widze, pliki są udostępnione ale nie można sie do nich dostac, komunikat:komp2 nie jest dostepny, brak odpowiednich uprawinień.

Kliknij na Dodaj miejsce sieciowe,i dalej sobie ustawiasz grupe roboczą itd.pamiętaj że musi być ta sama grupa robocza na obu kompach.

Witam. Po formacie kompa do ktorego nie mogłem sie dostac wszystko działa bez zarzutu. Dzięki :slight_smile:

No to fajnie