Kłopot z uruchomieniem Panda Dome po aktualizacji Windows 10

Windows10.Odinstalowałem 360 Total Security i zainstalowałem Panda Dome.Wszystko było O.K. Po wczorajszej aktualizacji Win10 po uruchomieniu na pasku w ukrytych ikonach nie pojawia się ikonka Panda Dome. Przed aktualizają P.D. się uruchamiała (komputer chroniony).W menu start po kliknięciu na P.D. pojawia się aplikacja,info Twój PC jest chroniony.Proszę o poradę. Podobnie z programem Kalendarz XP,muszę uruchamiać z menu start.

Zastanów się czy nie odinstalować także Panda Dome. W przypadku Win10 wystarczająco dobrym (a nawet bardzo dobrym!) antywirusem jest systemowy Windows Defender. Na Win10 od czterech lat go używam i nie wiem co to infekcje. Być może znikną Ci też z systemu inne usterki.

1 polubienie

@Astor444
Jest dobry jeżeli ma coś w sygnaturach. Niestety behavioralkę ma dalej słabą i nawet z sandobxem z najnowszych kompilacji dalej z wieloma zagrożeniami sobie kompletnie nie radzi, szczególnie ze świeżymi zagrożeniami. Nawet na VirusTotal podczas, gdy inne skanery klasyfikują próbkę jako zagrożenie to Defender jeszcze przez dłuższy czas nie.
(https://www.youtube.com/watch?v=sE-xdb9hTqY)