Kłopot Ze Spacją (Drucik)

Witam jestem nowy ale chyba mogę prosić o pomoc (wiem że był już podobny temat) ale ja nie mogę se z ni poradzić a więc chodzi o to że czyściłem klawiaturę no i ta spacja ma ten drucik ale nie umiem go włożyć :frowning: a jak go się nie włoży to działa tylko na środku i lata jak nie wiem co,tak więc proszę o szybką pomoc.

poniżej są zdjęcia.

http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95b44fa391335bf4.html

próbowałem to włożyć na 2 zdjęciach widać (jest 6 zdjęć)

Popraw linki, bo na razie nie ma zdjęć.

Ostatnio też czyściłem klawiaturę i nie miałem problemów z drucikiem od spacji, wystarczy sobie czymś ten drucik przytrzymać, żeby wszedł na swoje miejsce.

już poprawiłem :slight_smile:

musisz tak manipulować owym drucikiem i klawiszem żeby trafił na prowadnice w klawiszu, innego wyjścia nie ma.

Chyba że kupisz nową klawiaturę

:slight_smile:

ale drucik i spacja jest osobno w ogóle nie wiem jak mam to połączyć i wsadzić w klawiature plzz dajcie odp albo jakieś zdjęcie rysunek plzzz

Wiem, że temat trochę przeterminowany, ale napiszę dla potomnych jak w takiej sytuacji założyć spację i inne przyciski w których jest zastosowany ten drucik w kształcie takiej rozciągniętej litery U z zakrzywionymi końcówkami.

Na początku trzeba rozkręcić klawiaturę, tzn. trzeba odkręcić wszystkie śrubki i zdjąć górną część (tam gdzie są wciskane klawisze). Gdy już to zrobimy trzeba w klawiszu włożyć ten drucik w zatrzaski. Następnie tak przygotowany klawisz wkładamy na swoje miejsce w klawiaturze nie zwracając uwagi na to aby zahaczyć końcówkami drucika o te zawiasy co są w obudowie klawiatury. Jak mamy już klawisz włożony to odwracamy obudowę na drugą stronę i palcem dociskamy przycisk, żeby był jak najbardziej wciśnięty. Teraz trzeba zauważyć, że w miejscach gdzie na obudowie są te zawiasy do drucika są dziury na wylot i widać przez nie końcówki drucika, tak więc trzeba użyć czegoś cienkiego i twardego (np. mały płaski śrubokręt) i od drugiej strony założyć drucik na zawias, powinien wskoczyć bez problemów. :slight_smile: Powodzenia :slight_smile: